منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۳
شناسه خبر: 266009
گروه :خبر
13930209000226_PhotoA

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: اکنون گردن آمریکا به عنوان شیطان بزرگ زیر تیغ انقلاب اسلامی بوده و آسیب‌پذیر شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم بزرگداشت شهدای عرفه که شب گذشته در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد، با بیان اینکه امام خمینی(ره) با گشایش راه انقلاب اسلامی چهره اسلام ناب را به همه دنیا نشان داد، افزود: در طی 37 ساله گذشته همواره جلوه های جدیدی از اقتدار، امنیت و قدرت بی انتهای ایران همه مستکبران را به انفعال کشانده است و پیام اصلی شهدا این است.

وی در ادامه افزود: قدرت انقلاب اسلامی در حالی که مستکبران تصور نمی کردند قابل مقایسه با سال های گذشته نیست و این را مستکبران می دانند که این قدرت و استکبار باعث شده که در راهبردهای اساسی خود رسما تغییر ایجاد کنند.

سردار فدوی تصریح کرد: منشأ همه اقداماتی که دشمن انجام می دهد آمریکاست و طراحی کرده اند که انفعالی بودن آن ها را می بینیم و عدم رویارویی مستقیم آن ها را شاهد هستیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در ادامه خاطرنشان کرد: طراحی نقشه های خبیثانه مستکبران نشانه های انفعال خود را به وجود آوردند و با فرستادن احمق هایی که به مثابه عروسک های خیمه شب بازی هستند به دلیل عصبانیت شرایط انفعال بیشتر خود را نشان دادند.

وی در ادامه عنوان کرد: در وضعیت فعلی صحنه جهانی که مربوط به منطقه است اقداماتی که آمریکا انجام می دهد هیچ یک از کشورهای منطقه که جمعیتی هم ندارند عددی نیستند که دشمن جمهوری اسلامی شوند و آمریکا می داند که نه خودش و نه دست نشانده هایش نمی توانند ایران را تهدید کنند.

سردار فدوی با اشاره به اینکه هر اتفاقی که در منطقه می افتد مربوط به شیطان بزرگ است، افزود: هر اتفاقی که در منطقه شاهد هستیم، مستقل نیست و مانند 37 ساله گذشته اقدامی از طرف شیطان بزرگ آمریکا است و اگر اقدامی توسط انقلاب اسلامی صورت بگیرد بر اساس اقدامات آمریکا خواهد بود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه آمریکا با طراحی خبیثانه خود به اطمینانی رسیده است که امکان مقابله مستقیم با ایران را ندارد،‌ خاطرنشان کرد: آمریکا فریب خوردگان را به اسم گروه های مختلف در بدترین شکل ممکن به اعمال تروریستی وادار کرده است تا چهره مطلوبی که آمریکا می خواهد از اسلام به دنیا معرفی کند و همچنین تفرقه ایجاد کند.

وی خاطرنشان کرد: آمریکا به دنبال آن است که در منطقه که کشورهای اسلامی هستند به غیر از صهیونیست ها، به جز اینکه مردم را به اختلاف بیاندازند، بین دولت ها جنگ ایجاد کنند و هیچ حرکتی از ابتدا علیه انقلاب اسلامی اتفاق نمی افتد مگر اینکه منشأ آن آمریکا باشد.

سردار فدوی با بیان اینکه گردن ‌آمریکا زیر تیغ انقلاب اسلامی  است و شیطان بزرگ آسیب پذیر بوده است، خاطرنشان کرد: آمریکا فقط مقدار اندکی از توانمندی های ما را می داند و ما خود خواستیم که از آن ها مطلع شود و وقتی از ابعاد کامل آن اطلاع پیدا می کنند و می خواهند از آن استفاده کنند که دیگر وجود خارجی ندارند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه عنوان کرد: آمریکایی ها، اروپایی ها و کشورهای مرتجع منطقه به دنبال این بودند که مبارک در مصر سقوط نکند و از هیچ کاری دریغ نکردند و فقط 20 روز توانستند آن را نگه دارند و تا امروز پنج سال است که نتوانستند سوریه را شکست دهند و خودشان اعتراف کردند که چون انقلاب اسلامی از سوریه حمایت می کند نمی شود سوریه را شکست داد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با سرعت در حال حرکت رو به جلو است، عنوان کرد:‌ طی سال های طولانی حتی یک شبانه روز را برای بالا بردن توان خود و از بین بردن دشمنان خدا از دست نداده ایم.

سردار فدوی با بیان اینکه امروز قدرت انقلاب اسلامی در حدی است که شیطانک های کوچک جایی برای ابراز قدرت ندارند، افزود: امروز در یمن فقط عربستان، قطر و اماراتی ها نیستند که در حال جنگ هستند بلکه کسانی که پیام انقلاب به آن ها خورده است مشغول جنگ هستند و آن ها در عصبانیت دارند خفه می شوند که نزدیک 10 ماه است که با مردمی که ایمان دارند و نفس انقلاب اسلامی به آن ها خورده است نتوانسته اند پیروز شوند.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در پایان تصریح کرد: یمنی ها تا امروز 9 ناو و شناور 800 میلیون دلاری سعودی ها را مورد هدف قرار داده اند و این به برکت انقلاب اسلامی و شهدا است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است