منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۲
شناسه خبر: 209256
گروه :خبر
horm3_16884

مدیرکل بانک مهر اقتصاد هرمزگان با بیان اینکه گردش مالی در هرمزگان وجود ندارد، اظهار کرد:اگر گردش مالی در استان اتفاق بیافتد بسیاری از دغدغه های استان برطرف خواهد شد و رونق اقتصادی در استان ایجاد می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، علیرضا فتح اللهی،مدیرکل بانک مهر اقتصاد هرمزگان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه با وجود این که هرمزگان پایتخت اقتصادی کشور است اما گردش مالی در هرمزگان وجود ندارد، اظهار کرد:اگر گردش مالی در استان اتفاق بیافتد بسیاری از دغدغه های استان برطرف خواهد شد و رونق اقتصادی نیز در استان ایجاد می شود.

 

وی با اشاره به داد و ستد هایی هرمزگان با سایر کشورها گفت: با لغو تحریم‌های ظالمانه بانکی، نظام بانکی هرمزگان بیش از شهرهای دیگر در نظام بانکی خود رونق را مشاهده می کند.

 

فتح اللهی با اشاره به بانک مهر اقتصاد به شبکه شتاب کشور افزود: تا پایان سال گذشته 30 درصد سهام بانک در بورس عرضه شد که برای پیوستن به شبکه شتاب باید 50 درصد سهام بانک را به فروش برسانیم لذا با توجه به افزایش سرمایه مهر اقتصاد بعد از عرضه 50 درصد سهام بانک اجازه وصل شدن به شبکه شتاب را دارد.

 

وی تصریح کرد: بانک مهر در هرمزگان دارای 14 شعبه است که هفت شعبه در بندرعباس است و در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی تفاهم نامه ای را با جهاد کشاورزی، بسیج سازندگی، نیروی مقاومت بسیج منعقد و در چهارده عرصه تأمین امنیت غذایی با اعطا تسهیلات به کمک کارآفرینان در این بخش 1500 فقره وام و تسهیلات اعطا شد و حدود 96 درصد این بودجه به اشتغالزایی مستقیم تبدیل شده است.

 

 

فتح اللهی تاکید کرد: در سال گذشته توانستیم صد درصد بودجه اختصاص یافته به هرمزگان را جذب و رتبه دوم جذب را در کشور داشته باشیم.

 

 

 

انتهای پیام/م

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است