منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۹
شناسه خبر: 290407
گروه :خبر
L00840622029

بندرلنگه در حالی به استقبال بهار95 می رود که همچنان مسئله تکراری وضعیت نامطلوب آسفالت‌های معابر اصلی شهر و مشکل کم کاری عده ای از مسئولان شهری مطرح بوده و در ادامه گلایه‌های مردمی را به دنبال داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از مروارید نیوز؛ شهر بندرلنگه با تاریخی درخشان و پر رونق هنوز به عنوان عروس و مروارید خلیج فارس دارای قابلیت‌ها و مزیتهای فراوانی می‌باشد و  به دلیل موقعیت جغرافیای و سواحلی که دارد همه ساله جمعیت انبوهی از مسافران نوروزی را میزبانی می کند و این مسئله مهم همت بیش از پیش مسئولان را طلب می کند تا با رفع مشکلات و مسائل آزار دهنده ، سفر بهاری همه میهمانان نوروزی این شهرستان را خاطره انگیز کنند .

 

اما نکته ای که اهمیت آن فراوان است مسئله ای تکراری وضعیت نامطلوب آسفالت‌های معابر اصلی شهر و مشکل کم کاری عده ای از مسئولان شهر است و موضوعی که سال‌هاست در این شهر مطرح بوده و در ادامه گلایه‌های مردمی را به دنبال داشته است.

 

احمدی یکی از شهروندان بندرلنگه ای در خصوص وضعیت خیابان های شهر به خبرنگار مروارید نیوز گفت: با توجه به روز های پایانی سال این شهر میزبان مهمانان نوروزی است ولی متاسفانه خیابان های شهر وضعیت مطلوبی ندارند و این در خور و شان شهروندان و مهمانان نیست.

 

وی تاکید کرد: البته شهرداری در برخی معابر اقدام به لکه گیری کرده ولی استفاده از آسفالت نامرغوب باعث شده در مدت کوتاهی چاله ها دوباره نمایان شوند.

 

وی همچنین از معضلات مهم و اساسی در بحث آسفالت خیابان های لنگه را نبود روکش آسفالت یکدست اعلام کرد و گفت: وضعیت نامطلوب آسفالت موضوعی است که سال ها در این شهر مطرح است.

 

یکی دیگر از شهروندان لنگه ای در این باره به خبرنگار مروارید نیوز گفت: وضعیت خیابان های شهر طوری نیست که با لکه گیری مشکلاتش بر طرف شود شهرداری باید نسبت به روکش آسفالت معابر اصلی و فرعی در یک بازه زمانی مناسب و قبل از شروع سال جدید اقدام می کرد تا چهره شهرمون برای مهمانان نوروزی تاسف بار نباشد.

 

مظفری اضافه کرد: متاسفانه شهرداری فقط اقدام به لکه گیری معابر کرده که آن هم نه تنها مشکلی را حل نکرده بلکه موجب دور ریختن هزینه ها شده و باید مجددا این معابر ترمیم شوند.

 

حال سوال بر این است:چرا باید آسفالت خیابان های شهر ما به این چنین وضعی دچار شوند آیا شهرداری متولی شهر نیست؟

 

به هر حال وضعیت نامطلوب آسفالت برخی خیابان‌های اصلی و فرعی شهر و محلات منجر به گلایه مشترک اکثر افراد بوده و شهروندان بندرلنگه ای اکنون منتظر اقدامات مؤثر مسئولان شهرداری برای رفع این معضلات هستند و تنها چیزی که می‌تواند از وارد شدن روزانه مقادیر زیادی خسارات جانی و مالی به مردم جلوگیری کند، همت مسئولان شهرداری است.

انتهای پیام/ی

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است