منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۰
شناسه خبر: 282946
گروه :خبر
photo_2016-02-16_17-00-45

واحد ترخیص خودرو بندرعباس روزانه شاهد عبور و مرور خیلی از افراد برای دریافت نامه رفع توقیف و یا آزادی وسیله نقلیه از قبیل موتور سیکلت و خودرو می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از ندای ساحل، یکی از قسمت هایی از پلیس راهنمایی و رانندگی که ممکن است بر اثر یک اتفاق گذر خیلی ها به آن بیافتد، ترخیص خودروی راهنمایی و رانندگی است.

توقف در محل پارک ممنوع، تصادف و تخلفات مختلف راهنمایی و رانندگی باعث توقیف خودرو و انتقال آن به پارکینگ می باشد. در این میان با توجه به ناراحتی از چنین اتفاقی، زمانی که مردم به واحد مربوطه (ترخیص خودرو) در پلیس راهنمایی و رانندگی مراجعه می کنند متأسفانه ازدحام جمعیت و عدم وجود راهنمایی مناسب در این زمینه به مشکلات می افزاید.

 

واحد ترخیص خودرو بندرعباس روزانه شاهد عبور و مرور خیلی از افراد برای دریافت نامه رفع توقیف و یا آزادی وسیله نقلیه از قبیل موتور سیکلت و خودرو می باشد. محلی که باتوجه به تراکم بالای جمعیت باید از خدمات مناسبی بهره مند باشد.

 

این واحد خدماتی پلیس در بندرعباس به نوعی است که متأسفانه خدماتی که باید را به نحو احسنت ارائه نکرده و در خیلی از موارد نارضایتی مردم را به دنبال دارد. مگر گذاشتن یک دستگاه شماره خوان برای بررسی پرونده های افراد و نوبت دهی به آنان چقدر هزینه بردار است که باید این گونه تراکم جمعیت آن هم زن و مرد برای انجام کار خود داشته باشند؟

photo_2016-02-16_17-00-50

به گمانم رئیس محترم راهنمایی و رانندگی هنوز گذرش به این واحد از سازمان مطبوع خود نیفتاده تا پاسخگوی مشکلات آن باشد اما این خدمات رسانی و عدم تکریم ارباب رجوع باعث ناراحتی و نگرانی مردم می شود. مردمی که به نوعی با فقدان وسیله نقلیه خود عذاب می کشند و باید با عبور از خوان های ترخیص خودرو عذابی اضافه تر را تحمل کنند.

شاید هم تدبیر پلیس این است که مشکلات رفع توقیفی خودرو از پارکینگ به حدی زیاد باشد تا دیگر از کسی خواسته یا ناخواسته تخلف سر نزند.

به هر حال اگر مشکل بیمه وسیله نقلیه، خلافی خودرو، گواهی نامه و البته استطاعت مالی نباشد و بعد از ایستادن چند ساعته در صف مربوطه به باجه پلیس برسیم می شود ظرف 2 روز کاری کامل خودروی مورد نظر را آزاد کرد البته داشتن مرخصی از اداره برای کارمندان در این مورد از ملزومات است.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند