منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۴
شناسه خبر: 184783
گروه :خبر
717939_479

اسناد به جای مانده از دوران پهلوی زبان گویایی هستند برای اینکه بهتر بتوان شرایط و اوضاع اداره جامعه ایرانی را بیان نمود. به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ این برگ سند نیز بخش کوچک از خیانت سلسله پهلوی است که خواندن متن آن خالی از لطف نیست. وجدان خود را به قضاوت بگذاریم: […]

اسناد به جای مانده از دوران پهلوی زبان گویایی هستند برای اینکه بهتر بتوان شرایط و اوضاع اداره جامعه ایرانی را بیان نمود.

به گزارش سرویس وبگردی شبکه اطلاع رسانی هرمز ؛ این برگ سند نیز بخش کوچک از خیانت سلسله پهلوی است که خواندن متن آن خالی از لطف نیست.

717939_479

وجدان خود را به قضاوت بگذاریم: کمک به مردم ستم دیده و مورد ظلم قرارگرفته (مانند مردم فلسطین ، یمن ، افغانستان ، کشور های فقیر قاره آفریقا و …) ، یا کمک به حکم رانان ثروتمند و کاخ نشین آن هم میلیاردی؟!!!

حال، آدم از آنجایی دردش میگیرد که گاه گاهی باید این جمله را بشنود:

«خدا بیامزد پدر شاه را»

 single
اخبار مرتبط :

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است