منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۷:۰۵
شناسه خبر: 319320
گروه :خبر
farmandar1_5180

فرماندار رودان گفت: عمل به اقتصاد مقاومتی یک تکلیف است در این مسیر باید یک نقش را برای خودمان تعریف کنیم، و با همکاری و گام برداشتن در این زمینه، میزان تعهد و پایبندی به ولایت فقیه را نشان دهیم، چرا که تنها راه برون رفت از چالش های موجود در کشور اجرای اقتصاد مقاومتی است.

گفتبه گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از رودان نیوز ؛ احمد محمودی فرماندار رودان در دومین جلسه شورای اداری شهرستان رودان در سال ۹۵، با اشاره به در پیش بودن بیست و پنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و اهمیت بسیار بالای آن، اظهار کرد: توجه ویژه به این امر و ارائه خدمات مناسب به زائران مرقد مطهر بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران به نحو مطلوب انجام شود.

 

محمودی با بیان اینکه اجرای اقتصاد مقاومتی  یک تکلیف است، افزود: باید همواره تلاش شود تا سال اقتصاد مقاومتی اقدام وعملی که مورد تاکید مقام معظم رهبری است به معنای واقعی اجرا شود.

 

فرماندار رودان بیان کرد: در بخش هایی مانند کشاورزی ،صنایع و معادن ،گردشگری،صنایع دستی و احیاء نمودن تعاونی ها، ظرفیت  بسیار بالایی در منطقه وجود دارد .

 

وی تأکید کرد: عمل به اقتصاد مقاومتی یک تکلیف است و در این مسیر باید یک نقش را برای خودمان تعریف کنیم، و با همکاری و گام برداشتن در این زمینه، میزان تعهد و پایبندی به ولایت فقیه را نشان دهیم، چرا که تنها راه برون رفت از چالش های موجود در کشور اجرای اقتصاد مقاومتی است.

 

محمودی ادامه داد: همت، تلاش و تعهد همگانی در این راه لازم است  تا با لحاظ ظرفیت ها و زمینه های موجود، با شکوفایی اقتصاد و تولید، به معیشت مردم  در ایران اسلامی کمک شود.

 

فرماندار رودان در پایان با توجه به در پیش بودن فصل تابستان و اوقاف فراغت بسیاری از جوانان ، بر  توجه  به این امر خطیر  تاکید  نمود و خواستار ارائه یک برنامه بسیار مناسب و صحیح در جهت   تکمیل این اوقات نسل نوجوان  و جوان جامعه شد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری