منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۴
شناسه خبر: 180661
گروه :خبر

مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان از تفاهمی سه جانبه برای ادامه کار کارلوس کی‌روش خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا رضا حسنی‌خو پس از جلسه‌ای که با حضور کی‌روش و کفاشیان در محل فدراسیون فوتبال برگزار شد، اظهار کرد: بر اساس تفاهم و فضایی که به وجود آمد قصد بر این شد که کی‌روش کارش را در تیم ملی دنبال کند و به تفاهمی سه جانبه مابین سرمربی تیم ملی، رییس فدراسیون و وزارت ورزش و جوانان رسیدیم.

 

وی ادامه داد: در جلسات قبلی نیز به تفاهم‌نامه‌ای رسیده بودیم که قرار بود بر اساس آن کار طی چارچوب و قوانین و مقررات کشور ادامه یابد و به مواضعی تاکید شد که در ذیل به آن اشاره می‌کنیم.

 

مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان درباره این تفاهم سه جانبه اعلام کرد: بند اول آن این است که مقرر شد سرمربی تیم ملی بر اساس قرارداد فی‌مابین به وظایف خود عمل کند و برنامه‌ها را متناسب با شرایط و امکانات فدراسیون فوتبال و نیز هماهنگی سازمان‌های مربوطه ارائه کند.

 

حسنی‌خو ادامه داد: بند دوم این تفاهم‌نامه این است که فدراسیون فوتبال بر اساس شرایط، ملزومات تیم ملی را فراهم کند و اعتبارات مورد نیاز را برای تیم ملی به عنوان اولویت قرار دهد. علاوه بر این با توجه به سال همدلی و همزبانی در کشور، همدلی و همزبانی مدیریتی در فدراسیون فوتبال دنبال شود چرا که اگر بخواهیم به موفقیت برسیم نمی‌توانیم در فدراسیون دو صدا داشته باشیم. اگر هم کسی تمایل ندارد می‌تواند از فدراسیون فوتبال برود چرا که وزارت ورزش جمهوری اسلامی به این نتیجه رسیده است که کی‌روش کارش را با تیم ملی دنبال کند.

 

وی ادامه داد: من در صحبت‌هایی که با رییس فدراسیون فوتبال داشتم او خاطرنشان کرد که کی‌روش برنامه‌هایش را برای جام جهانی 2018 روسیه بدهد تا از مرحله اول به مرحله بعدی صعود کنیم و بتوانیم برای رسیدن به این هدف امکاناتی که نیاز دارند را فراهم کنیم.

 

حسنی‌خو درباره پرداخت رقم قرارداد کی‌روش نیز بیان کرد: وزارت ورزش تعهدی برای پرداخت رقم عقد قرارداد کی‌روش نداده است بلکه وزارتخانه به فدراسیون‌ها مبالغی را جهت پیشبرد کارهایشان می‌دهد که فدراسیون فوتبال هم جزئی از آن‌هاست.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است