منتشر شده در تاریخ: جمعه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۱
شناسه خبر: 184162
گروه :خبر

سرمربی تیم ملی فوتبال به صورت شفاهی از سمت خود استعفا داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، بعد از اینکه روز گذشته محمود گودرزی، وزیر ورزش و جوانان در جلسه با جمعی از پیشکسوتان فوتبال بار دیگر به شدت به کارلوس کی روش حمله کرد و عملکرد او شدیدا زیر سوال برد، سرمربی پرتغالی تیم ملی شب گذشته در تماس تلفنی با علی کفاشیان، رئیس فدراسیون مراتب ناراحتی شدید خود را از اظهارات وزیر ورزش ابراز کرد.

کی روش به کفاشیان اعلام کرد با این وضعیت ادامه همکاری همانطور که در گذشته اعلام کرده بود، امکان پذیر نیست. او همچنین در ادامه این گفت و گو از سمت خود کناره گیری کرد و خواستار یک جلسه اصظراری با رئیس فدراسیون فوتبال شد.

کفاشیان نیز به کی روش اعلام کرد که برای جلسه هیات رئیسه فدراسیون در مشهد به سر می برد و در اولین فرصت با کی روش دیدار خواهد کرد.

 

با این وضعیت به نظر می رسد بار دیگر باید شاهد زمزمه های رفتن کی روش از ایران باشیم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی