منتشر شده در تاریخ: شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۷
شناسه خبر: 352984
گروه :خبر
untitle_fotor_collage

مدتی است مانتو هایی با نوشته کیپ کالم ایم کویین(keep calm i’m queen) در بین دختران ایرانی مد شده که با طنز و تمسخر کاربران شبکه های اجتماعی مواجه شده است و اینبار این مانتو در نمایشگاه پاییزه هرمزگان که محل فروش ملزومات مدارس است به خودنمایی مشغول است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛  مانتو های دختران ایرانی که با نوشته های مختلف و عکس های نامتعارف در پشت مانتو در روزهای گذشته مد شده است. یکی از معروف ترین این نوشته ها که در پشت مانتو ها دیده می شود نوشته کیپ کالم ایم کویین(keep calm i’m queen) می باشد که با طنز و تمسخر کاربران شبکه های اجتماعی مواجه شده است.

مانتو هایی که بر تن دختران ایرانی با این نوشته های مد شده غربی و بی محتوا به نوعی به مانتو هایی معروف شده که برای جلب توجه دیگران چشمک می زنند.

و اما جای بسی تاسف دارد که در نمایشگاه پاییزه هرمزگان که محل فروش ملزومات مدارس و فرم مدرسه دانش آموزان است و به نوعی محلی برای اشائه فرهنگ محسوب می شود، از طرح هایی استفاده نماییم که با فرهنگ ایرانی هیچ سنخیتی ندارد.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح ابلاغ الکترونیکی قضایی در میناب اجرا می شود هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر