منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۷
شناسه خبر: 237100
گروه :خبر
13940615000870_PhotoA
 

دبیر سرویس سیاسی این روزنامه خبر داد

کیهان هم در نمایشگاه مطبوعات شرکت نمی‌کند

در ادامه انصراف رسانه‌های خبری از نمایشگاه مطبوعات امسال، عضو تحریریه روزنامه کیهان هم اعلام کرد کیهان در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات حضور نخواهد یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات درحالی از روز شنبه هفته آینده آغاز به کار خواهد کرد که موجی از انصراف رسانه‌های خبری از این نمایشگاه به راه افتاده است.

پس از کناره‌گیری خبرگزاری فارس، خبرگزاری تسنیم، روزنامه وطن امروز،‌ هفته‌نامه 9 دی، سایت‌ مشرق نیوز، جهان نیوز، رجانیوز و پایگاه اطلاع‌رسانی دانا، «روزنامه کیهان» نیز از حضور در نمایشگاه مطبوعات امسال انصراف داد.

محمد صرفی، دبیر سرویس سیاسی روزنامه کیهان در گفت و گو با خبرنگار ما با تایید این خبر عنوان کرد: روزنامه کیهان در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات که در مصلای تهران برگزار می‌شود حضور نخواهد داشت.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی