منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۸
شناسه خبر: 340055
گروه :خبر
IMG_0549_6777

فرماندار حاجی آباد افزود: با وجود جاده ترانزیت و حمل و نقل سنگین ماشین ها در محور حاجی آباد باید جاده هایی با کیفیت جهانی داشته باشیم و این یک ضرورت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پیارم اصغر جهانگیری، فرماندار حاجی آباد در جلسه شورای هماهنگی شهرستان گفت:جهت گیری و رویکرد موضوعات شورای ترافیک شهرستان باید با آئین نامه و دستور العمل های شورای ترافیک استان وکشور همسو باشد و موضوعاتی مطرح شودکه با وضعیت و امکانات شهرستان قابل اجرا باشد.
جهانگیری  افزود: در بسیاری از مراحل کارها در استان جایگاه بسیار خوبی داریم و این عملی نمی شد مگر با همکاری و هماهنگی که با مقامات استانی داریم.

 

وی ادامه داد : با وجود جاده ترانزیت و حمل و نقل سنگین ماشین ها در محور حاجی آباد باید جاده هایی با کیفیت جهانی داشته باشیم و این یک ضرورت است.

 

جهانگیری عنوان کرد : آموزش و فرهنگ سازی که در مدارس با کمک پلیس راهنمایی و رانندگی انجام شده بسیار خوب است زیرا دانش آموزانی که در شرف گرفتن گواهینامه رانندگی هستند با قوانین بیشتر آشنا می شوند.

 

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور