منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۰
شناسه خبر: 334917
گروه :خبر
830928

مدیر فروش شرکت صنعتی صفا با بیان اینکه خودکار بیک برندی نام آشنا و تحت لیسانس فرانسه بود و تمام دستگاه های موجود در خط تولید از این کشور وارد می‌شد، گفت: با تلاش روز افزون خودکار “کیان” را که تمام قطعات آن تولید داخل است با موفقیت به تولید انبوه و عرضه در بازار رسانده‌ایم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ مهدی صفری مدیر فروش شرکت صنعتی صفا در تشریح عملکرد شرکت صنعتی صفا اظهار کرد: این شرکت از سال 89 فعالیت خود را در زمینه تولید نوشت افزار داخلی شروع کرد و حدود دو سال و نیم است که تولید خودکار ایرانی با نام “کیان” را به وهله تولید و عرضه کشانده است.

وی افزود: این کارخانه با قدمت 50 ساله در زمینه واردات قطعات خودکار بیک، همکاری خود را با این برند فرانسوی قطع کرد و طبق بیانات و سفارشات مقام معظم رهبری پا در عرصه تولید داخلی نهاده است.

مدیر فروش شرکت صنعتی صفا با بیان اینکه خودکار بیک برندی نام آشنا و تحت لیسانس فرانسه بود و تمام دستگاه های موجود در خط تولید از این کشور وارد می شد، گفت: با تلاش روز افزون خودکار “کیان”را که تمام قطعات آن تولید داخل است با موفقیت به تولید انبوه و عرضه در بازار رسانده ایم.

صفری ادامه داد: هم اکنون حجم تولید ماهانه کارخانه 3 میلیون است که این رقم رو به افزایش است.

وی با بیان اینکه 40 درصد قطعات دستگاه های مورد استفاده در خط تولید وارداتی است که با تلاش مهندسین در ایران مونتاژ و بسته می‌گردد، گفت:  60 درصد باقیمانده نیز تولید داخل است که شامل قالب ها اعم از قالب های تزریق پلاستیک است.

مدیر فروش شرکت صنعتی صفا افزود: قطعات این خودکار که شامل جوهر از نوع OBG  (نیمه ژل)، بدنه کریستال، نوک از جنس NICKELSILEV، ساچمه از جنس TUNGSTENCARBIDE است در کارخانه صفا واقع در فیروزکوه با حضور 60 تا 70 کارگر تولید می‌گردد.

وی ادامه داد: خودکار کیان از مزایایی همچون مقاومت در برابر ضربه، خوش دست و روان بودن و استفاده تا آخرین قطره جوهر به طول 1400 متر برخوردار است.

مدیر فروش شرکت صنعتی صفا در پاسخ به این سوال که تولید این نوشت افزار چه گامی در جهت پیشرفت اقتصاد برداشته است، اظهار کرد: عدم خروج ارز از کشور برای خرید مواد اولیه یا حتی نمونه های کالاهای مشابه خارجی، خود کمک شایانی به چرخه اقتصاد می کند که ما از این مهم چشم نپوشانده ایم.

وی ادامه داد: با تلاش و انگیزه در راستای فرمایشات تحقق رهبر انقلاب از بهترین قطعات با کیفیت بالا استفاده کردیم تا جایی که به علت رضایت مشتریان در حال حاضر رقیبی به خصوص در کشورهای هند و چین که بازار تولید را به دست گرفته‌اند، نداریم.

صفری در ادامه به معضلات ابتدای کار برای تثبیت این برند و نشان دادن کیفیت بالا و جایگزینی آن به جای سایر نمونه‌های خارجی اشاره کرد و گفت: آماده هر نوع همکاری با سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی را داریم تا در سال اقتصاد مقاومتی وظیفه خود را در واحدهای صنعتی به خوبی ایفا کنیم.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی