منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۸
شناسه خبر: 193016
گروه :خبر
IMG-20150612-WA0011-300x225
 

در راستای هفته مبارزه با مواد مخدر:

کوهنوردی کودکان و نوجوانان فعال روستای میلکی در پارسیان

فعال زیست محیطی پارسیان از کوهنوردی کودکان و نوجوانان روستای میلکی به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از پارسیان خبر، یعقوب دلدار فعال زیست محیطی پارسیان در این خصوص گفت: کودکان و نوجوانان فعال روستا با توجه به در پیش رو بودن هفته مبارزه با مواد مخدر در اقدامی خود جوش و با شعار «سلام به ورزش، نه به اعتیاد» این حرکت را آغاز کردند.

وی افزود: این حرکت خود جوش کودکان و نوجوانان با فراخوان گروه همیار سلامت روستا به ریاست احمد مبارکی و تلاش خانم عایشه ریمار ساعت ۶ صبح از محل مسجد جامع روستا آغاز و تا تنگه خوضو ادامه یافت.

دلدار ااظهار کرد: این کوهنوردی به مدت ۳ ساعت ادامه داشته و در ساعت ۹ صبح پس از صرف صبحانه در کوهستان و بازگشت به روستا به کار خود پایان داده است.

فعال زیست محیطی شهرستان کوهنوردی را کم هزینه ترین و بهترین نوع ورزش دانست و گفت: ورزش همگانی نقش مهمی در ایجاد همدلی بین اعضاء و مردم ایفا می‌کند و امیدواریم حرکت‌های اینچنینی همواره ادامه داشته باشد و این حرکت‌ها به نسل‌های بعدی منتقل شود.

یادآور می‌شود؛ سرپرستی این گروه بر عهده آقای یعقوب دلدار رییس هیات کوهنوردی شهرستان پارسیان بوده است.

روستای میلکی یکی از روستاهای پیشگام در فعالیت‌های فرهنگی، هنری، زیست محیطی و اجتماعی است که تا کنون فعالیت‌های خوبی از سوی گروه همیار سلامت روستا و مردم ارائه شده است.

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری