منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۵ دی ۱۳۹۴ - ۹:۴۷
شناسه خبر: 258864
گروه :خبر
اشکان

اشکان زارعی کودک گمشده سه ساله بشاگردی بعد از گذشت ۲۴ ساعت در کوه های اطراف شهر سردشت پیدا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از بشاگرد نیوز، ماجرا از جایی شروع شد که روز  پنجشنبه ساعت ۱۰ صبح اشکان می خواهد به دنبال پدرش به کوه برود اما با توجه به سن بچه پدرش راضی نمی شود و اشکان را به زور به خانه برمی گرداند و خود راهی کوه می شود.

پسر بچه سه ساله با شیطنت خود به هر کلکی که شده موفق می شود از دست مادرش فرار کند و به امید پیدا کردن پدرش سر به کوه و بیابان می زند که موجب  گم شدن این کودک می شود.

بعد از این که پدر اشکان به خانه برمی گردد متوجه می شود که پسرش به دنبال او به کوه رفته و گم شده و عده ای از مردم محله برای پیدا کردن اشکان به کوه می روند اما هیچ نشونه ای از پسر بچه پیدا نمی کنند.

وقتی افراد جستجوگر متوجه تاریک شدن هوا می شوند تصمیم می گیرند تمام شهر را برای پیدا کردن اشکان خبر کنند و مردم مسئولیت پذیر شهر سردشت با شنیدن این خبر تماما در آن مکان تجمع و بسیج می شوند.

اشکان زارعی

صدها نفر انسان برای پیدا کردن اشکان کوچولو بسیج می شوند و اکیپ های کوه نوردی را تشکیل می دهند و دل به کوه می زنند و در همین حین پلیس و هلال احمر را هم باخبر می کنند.

اکیپ های مردمی تمام شب را به دنبال پسر سه ساله گشت می زنند اما تنها چیزی که می یابند شلوار و صندل های اشکان است و هیچ خبری از خود اشکان نیست.

پسر بچه ای سه ساله بدون لباس و پابرهنه در دل کوه های بشاگرد و با دما زیر ۱۰ درجه در تاریکی شب گم می شود؛ پیدا کردن اشکان بسیار دشوار می شود.

با روشن شدن هوا افراد تازه نفس با نفرات خسته جابه جا می شوند و بازهم جستجو شروع می شود اما هیچ نشانه ای از پسربچه سه ساله پیدا نمی کنند.

بالاخره بعد از گذشت ۲۴ ساعت، خبر پیدا شدن اشکان به گوش مردم و خانوادش می رسد؛ یکی از تیم های جستجوگر ساعت ۱۰ صبح امروز جمعه اشکان را پیدا می کنند و مردم فورا پسربچه را به بیمارستان منتقل می کنند.

 

اشکان بعد از معالجه به آغوش خانواده اش بر می گردد.

نکته قابل تامل این است که در طول این ۲۴ ساعت هیچ تلاشی از سوی هلال احمر شهرستان و استان برای پیدا کردن اشکان صورت نگرفتو این کودک توسط مردمی که بسیج شده بودند پیدا شد.

 

انتهای پیام/ م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است