منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۶
شناسه خبر: 364007
گروه :خبر
img16042418

استاندار ذمار کشور یمن اظهار کرد: اتفاقی که برای حکومت یمن که هم اکنون اتفاق افتاده است یک رخداد ظالمانه ای است و با استفاده از جنگنده های در سرکوبی کشورمان حمله می کنند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حمود محمد حمود عباد استاندار ذمار کشور یمن در ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع) با اشاره به این همایش گفت: امام سجاد (ع) شخصیت بزرگ و تاریخی که میراث نبوت بوده که توانسته است شاگرادان بسیاری در حوزه ها مختلف تربیت کند.

 

وی افزود: امام سجاد (ع)با قرار کرفتن در مرحله خاص توانسته از سه وظیفه مهم را انجام دهد یکی تفحص به میراث تاریخ که قرآن در آن دوران متلاطم بود ، جلوگیری از انحرافاتی که در خصوص پیامبر داشته اند و محفوظ ماندن پیامبر که  رعایت اهل بیت پیامبر و اهل بیت ادامه داشته باشد.

 

استاندار ذمار کشور یمن اظهار کرد:  این امام بزرگوار برای رسیدن به اهداف و ترویج معارف دینی تلاش های بسیاری را نموده است تا موفق به ترویج دین و براندازی ظالمان حکومت  آن زمان شده است.

 

وی افزود:با اشاره اتفاقی که برای حکومت یمن که هم اکنون اتفاق افتاده است یک رخداد ظالمانه ای است و با استفاده از جنگنده های در سرکوبی کشورمان حمله می کنند .

استاندار ذمارکشور یمن با توجه به نسل کشی که در یمن در حال اتفاق است گفت: این حملات مکرر هزاران یمنی را بی خانمان کرده است در صورتی که سازمان جهانی حقوق بشر فقط نظاره گر این حملات می باشند.

 

حمود محمد حمود عباد  خاطرنشان کرد: باید  همه دنیا صدای مظلومیت و کودک کشی که به دست آمریکا و اسرائیل است را برسانیم.

 

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد