منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۲
شناسه خبر: 285748
گروه :خبر
654407
 

کاندیداها این تصاویر را قاب کنند!

کودکان کار در پسا تبلیغات انتخاباتی

این روزها پس از پایان سخنرانی عمومی و تبلیغاتی نامزدها ، کودکان کار در محل سخنرانی و در بین زباله ها، به دنبال جمع آوری بطری های آب معدنی و قابل بازیافت می گردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا، بازار انتخابات در شهرستان ممسنی و دیگر نقاط کشور داغ است هر نامزد انتخاباتی با هزینه های بالا می خواهد سری در میان سرها باشد. در این دنیای رقابت هر کسی به طریقی سر مست شده جشن و پای کوبی در خیابان ها به راه انداخته است. هر نامزد ، هر گروه و هر جریان سیاسی تلاش می کند تا سهمی از این رخ داد بدست آورد.

اما دریغا،  نه در بین سرها بلکه در زیر پاها و  نه در بین جشن های  انتخاباتی بلکه در زباله دان انتخابات کودکانی هستند که به کمترین سهم قانع می شوند.

 

تصاویر زیر مربوط به پایان سخنرانی های عمومی نامزدهای انتخاباتی است کودکان کار پس از پایان مراسمات با حضور در محل سخنرانی سعی می کنند از  بین زباله ها و پسمانده ها  برای خود و خانواده ی خود تکه نانی جور کنند. آنها به جمع کردن قوطی های آب معدنی و رانی قانع هستند!

 

کودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنی

محل سخنرانی کاندیدهای انتخاباتی  استادیوم شهید لشکری نورآباد

کودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنی

کودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنی

حضور روزانه هزاران نفر در استادیوم

کودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنی

پایان مراسم – و زباله های رها شده در استادیم

کودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنی

واما پس از پایان مراسم نوبت به کودکان کار می رسد …

کودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنیکودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنیکودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنیکودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنیکودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنیکودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنیکودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنیکودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنیکودکان کار در زباله دان انتخابات ممسنی

باید به این عکس ها خیره شد و اندیشید که در کجا قرار داریم و از هیاهو دست کشید و به عمق ماجرا نگاه کرد. از ظاهر های فریب کارانه فرا کرد و به واقعیت بیندیشیم.

ای نامزدهای انتخاباتی اگر واقع بین باشید حال به این نتیجه خواهید رسید که حضور در عرصه انتخابات بازی نیست، رقابت نیست و خود برتر بینی نیست بلکه مکانی برای انجام تکلیف است. شما نسبت به وضعیت شهرستان ممسنی مسئولیت دارید و باید محرومیت را بردارید و با فقر مبارزه کنید.

 

وای به حال نامزدی که به این کودکان و به این مردم خیانت کند وای به حال نامزدی که می تواند میلیون ها تومان برای تبلیغات، پوسترها و تصاویرش خرج کند اما نمی تواند حتی یک قدم برای توسعه شهرستان و محرومیت زدایی شهرستان گام بردارد.

 

هر کدام از نامزدها که پیروز شدید موظف هستید این تصاویر را در دفتر خود قاب کنید تا یادتان بیاید در ممسنی چه می گذرد و هوای تهران را برای خود مسموم بدانید!

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان