منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۸
شناسه خبر: 231815
گروه :خبر
175168_292
 

مدیر جهاد کشاورزی پارسیان خبر داد؛

کودهای نامرغوب معدوم و با خاطیان برخورد قانونی می شود

مدیر جهاد کشاورزی پارسیان از ادامه گشت زنی و نظارت بر زمینهای کشاورزی به منظور جلوگیری از مصرف کودهای نامرغوب تا پایان آبان خبر داد

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، یعقوب دلدار مدیر جهاد کشاورزی پارسیان در گفتگو با خبرنگار پارسیان خبر گفت: گروهی کارشناسی با هدف نظارت بر فعالیت های کشاورزی در پارسیان تشکیل شده که دغدغه اول این گروه جلوگیری از به کار گیری کودهای مرغی نامرغوب در اراضی کشاورزی است.

 

 

 

وی اضافه کرد: گشت نظارت بر مصرف کودهای مرغی نامرغوب از ابتدای مهر فعالیت خود را آغاز کرده و تا پایان آبان ادامه دارد.

 

 

مدیر جهاد کشاورزی پارسیان در ادامه خاطر نشان کرد: علاوه بر کارشناسان جهاد کشاورزی کلانتری نیز در سطح شهرستان نظارت دارد و شوراها و دهیاری ها در این طرح همکاری دارند.

 

 

دلدار ضمن دعوت از مردم برای همکاری گفت: شماره تلفن ٧٠٧٠ شبکه بهداشت و نیز تلفن همراه مدیر جهاد در اختیار کلیه شهروندان جهت گزارش احتمالی از کودهای مرغی نامرغوب قرار گرفته است تا مردم بتوانند مشاهدات خود را در صورت بروز تخلف در این بخش گزارش کنند.

 

 

دبیر کارگروه کشاورزی پارسیان همچنین اظهار کرد: از ابتدای اجرای طرح کودهای نامرغوب با نظر جهاد و شبکه بهداشت و حکم دادستانی مرجوع می شد اما از بیست و دوم مهر تصمیم گرفته شد محموله های غیر قانونی کودهای نامرغوب به صورت کارشناسانه معدوم شود.

 

 

 

مدیر جهاد کشاورزی پارسیان در ادامه تصریح کرد: با دستور دادستان و پیشنهاد جهاد روستاهای مجاور شهرها و نیز شهر پارسیان جزو مناطق ممنوعه کود مرغی می باشد.

 

 

دلدار اضافه کرد: روستاهای ملکی، فومستان، یردقاسمعالی، یرد خلف، یرد خرودو و احشام نیز جزو روستاهای ممنوعه پخش کود مرغی اعلام شده لذا اگر خلاف آن مشاهده شود برخوردهای قانونی صورت می گیرد.

 

 

انتهای پیام /س

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی