منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۶
شناسه خبر: 303988
گروه :خبر
13930120000208_PhotoA

رئیس کمیته هسته‌ای مجلس گفت: آنچه امروز دشمن حیله‌گر را به عهدشکنی و تهدیدات بیشتر ترغیب کرده است، کوتاه آمدن در برابر نقض‌های مکرر و کارشکنی‌های مدیریت‌شده از سوی آمریکا در معامله با جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه 23 فروردین در جلسه علنی نوبت بعدازظهر مجلس در تذکری شفاهی گفت: آنچه امروز دشمن حیله‌گر را به عهدشکنی و تهدیدات بیشتر ترغیب کرده است، کوتاه آمدن در برابر نقض‌های مکرر و کارشکنی‌های مدیریت‌شده از سوی آمریکا در معامله با جمهوری اسالمی ایران است.

وی ادامه داد: وقتی دشمن به طور مکرر عهدشکنی کرده و دارایی های جمهوری اسلامی ایران را با احکام فرمایشی دادگاه‌هایش به یغما می‌برد و علیه کسانی که با ایران مبادلات بانکی و مالی داشته، جریمه‌های سنگین اعمال می‌کند و از طرف دیگر عکس‌العملی مشاهده نمی‌شود، مسلم است در چنین شرایطی، فضای مسموم علیه معامله با ایران تشدید خواهد شد.

کارخانه‌ای با اشاره به گذشت شش ماه از مصوبه مجلس درباره اقدام متناسب دولت در اجرای برجام گفت: اینک ضرورت دارد درباره عهدشکنی های آمریکا اقدام قاطعی انجام شود.

وی در بخش دیگری از تذکر خود خاطرنشان کرد: آژانس باید بداند اگر آمریکایی‌ها برجام را نقض کنند، ایران اسلامی امکان بازرسی را از بازرسان آنها خواهد گرفت.

رئیس کمیته هسته‌ای مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه آژانس دائماً گزارش دهد که ایران با دقت همه وظایف خود را به نحو احسن انجام داده است، این اقدام یکطرفه به نفع طرف مقابل است.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: از هیأت نظارت بر اجرای برجام انتظار می‌رود پاسخ قاطعی به بدعهدی‌ها و تهدیدات آمریکا بدهد تا موجبات تسکین خاطر وفاداران و دلسوزان به نظام اسلامی فراهم شود.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی