منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۴
شناسه خبر: 343385
گروه :خبر
hormoz-333-2-1

نماینده اصلاح‌‌طلب مردم تهران در مجلس درباه استیضاح برخی وزرا دولت یازدهم گفت: ما به دنبال این هستیم که در وهله اول خود دولت دست به تغیر بزند و حتی الامکان نباید کار به استیضاح کشیده شود اگر دولت کاری نکرد آن وقت باید در این باره فکری کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ مصطفی کواکبیان عضو شاخص فراکسیون امید (اقلیت) مجلس شورای اسلامی، درباره رسیدگی به اتهامات مطرح شده درباره «حسین فریدون» برادر رئیس‌جمهور گفت: ایشان جعلی بودن مدرک خود را تکذیب کرد و بقیه اتهاماتش هم باید مراجع نظارتی رسیدگی کنند.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا دولتی که ادعای مبارزه با فساد دارد، در حال حاضر مدیرانش متهم به فساد و بازداشت می‌شوند، تصریح کرد: یقیناً باید «مو را از ماست بیرون کشید». دولت، مجلس و قوه قضائیه باید با کمک هم ریشه فساد را بکنند.

نماینده اصلاح‌‌طلب مردم تهران در مجلس درباه استیضاح برخی وزرا دولت یازدهم نیز گفت: ما به دنبال این هستیم که در وهله اول خود دولت دست به تغیر بزند و حتی الامکان نباید کار به استیضاح کشیده شود اگر دولت کاری نکرد آن وقت باید در این باره فکری کرد.

دبیرکل حزب مردم‌سالاری درباره تشکیل کمیسیون اعتدال در مجلس دهم نیز اظهار کرد: هرگز در 10 سال گذشته، کمیسیون مستقل در مجلس شکل پایدار نداشته است.اینها (اعتدالیون) یک زمان این طرف (جناح) هستند زمان دیگر در آن طرف (جناح) که به اقتضای روزگار امروز اعتدال شده‌اند.

 

منبع: مشرق

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است