منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۳
شناسه خبر: 270769
گروه :خبر
13941008000261_PhotoA

« کنگره علمای مسلمان» لبنان رفع تحریم‌های ظالمانه ضدایرانی را به مقام معظم رهبری تبریک گفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس،‌ «کنگره علمای مسلمان» لبنان با تبریک رفع تحریم‌های ظالمانه ضد ایرانی به مقام معظم رهبری، آن را «پیروزی لبنان و مقاومت» توصیف کرد.

«کنگره علمای مسلمان» لبنان با ارسال پیامی به «سید علی خامنه‌ای» رهبری معظم ایران، تاکید کرد که رفع تحریم‌ها «بیانگر این است که امتی که رهبری چون حضرتعالی و ملتی مؤمن و فرمانبردار رهبرش دارد، آمادگی صبر و تحمل سختی‌ها به جای عقب نشینی از حقوقش دارد و چنین امتی پیروز است».

در این بیانیه‌ آمده است: این پیروزی، موفقیتی برای ما، مقاوتمان و پیروزی حق و عدالت در جهان است. چنین امری الگویی برای همه ملت‌های آزاده و عدالت خواه خواهد بود.

«کنگره علمای مسلمان» ابراز امیدواری کرد که موفقیت اجرای برجام، در یاری رساندن به فلسطینی‌ها در دستیابی به آزادی و ریشه کن ساختن غده سرطانی رژیم صهیونیستی سهیم باشد و ملت فلسطین چشم انتظار یاری جمهوری اسلامی ایران در این زمینه است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی