منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۰
شناسه خبر: 239780
گروه :خبر
13910210000083_PhotoA

نخست‌وزیر بحرین در پاسخ به سؤالی درباره بازداشت یک گروهک 47 نفره در این کشور گفت: برخی کشورها مرتب علیه بحرین در حال توطئه هستند اما موفق به اجرای آن نخواهند شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «خلیفه بن سلمان آل خلیفه» نخست‌وزیر بحرین بار دیگر اتهام‌زنی‌های این کشور علیه برخی کشورهای دیگر را تکرار کرد.

وی گفت: بحرین از نطر جغرافیایی کوچک  است اما با کارهای بزرگی که انجام داده بزرگ است و مردان آن آرزوهای دشمنان را نقش برآب کردند.

خلیفه بن سلمان درباره بازداشت یک گروه 47 نفره در این کشور تصریح کرد: تمرکز تروریست‌ها بر بحرین به این دلیل است که منامه ورودی کشورهای دیگر در فضای منطقه‌ای ماست و ما باید تمامی این تلاش‌های ناامیدانه را شکست دهیم.

وی سپس تاکید کرد: تلاش‌ها برای بر هم زدن امنیت منطقه متوقف نخواهد شد و هر زمانی که یک توطئه علیه امت را خنثی می‌کنیم یکی که خیر امت را نمی‌خواهد بازمی‌گردد و توطئه‌های جدیدی به راه می‌اندازد.

وزارت کشور بحرین درباره بازداشت یک گروه 47 نفره یاد شده در بحرین مدعی شده بود: نتایج اولیه تحقیقات نشان می‌دهد که گروهک تروریستی بازداشت شده ارتباط محکمی با ایران دارد و اعضای آن مقیم این کشور بودند، علاوه اینکه در پادگان‌های ایرانی آموزش‌های نظامی استفاده از اسلحه و ساخت مواد منفجره دیده‌اند.

بحرین هنوز برای این ادعاهای خود شواهدی ارائه نکرده و ایران نیز اتهامات مقامات بحرین را رد کرده‌اند.

در ادامه بیانیه وزارت کشور بحرین آمده است: ضبط این گروهک در ادامه سلسله مداخلات ایرانی در امور داخلی بحرین و تلاش برای بر هم زدن ثبات آن است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است