منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۵
شناسه خبر: 220051
گروه :خبر

رسایی در حاشیه سفر کمیسیون برجام به اراک نوشت: آقای پزشکان و منصوری آرانی به شوخی می‌گفتند کاش کوچک‌زاده هم بود تا اگر حادثه‌ای در پرواز رخ داد، جماعتی از دست شما راحت می‌شدند! گفتم بعید است چون روح ما از جسم‌مان فعال‌تر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، حمید رسایی نماینده مرم تهران در مجلس شورای اسلامی تصویری از اعضای کمیسیون برجام پیش از سفر و بازدید از کارخانه آب سنگین اراک را منتشر کرد.

رسایی با انتشار عکس فوق در صفحه شخصی اینستاگرامش نوشت: امروز طبق برنامه کمیسیون برجام، قرار است از کارخانه آب سنگین اراک بازدید صورت بگیرد. این عکس یادگاری قبل از سوار شدن هلیکوپتر در قلعه مرغی گرفته شد.

در طول مسیر تا باند پرواز مباحث داغی در باره متن برجام و جلساتی که تاکنون بوده، بین موافقان (که البته در مواردی منتقد هم هستند) با منتقدان جدی صورت گرفت اما در عین حال شوخی های جالبی هم می شد. آقای پزشکان و منصوری آرانی به شوخی می گفتند کاش کوچک زاده هم بود تا اگر حادثه ای در پرواز رخ داد، جماعتی از دست شما راحت می شدند! گفتم بعید است چون روح ما از جسم مان فعالتر است.

آقای بذرپاش با موبایل در حال فیلم گرفتن از جمع بود که رسید به آقای منصوری آرانی و پزشکان و من گفتم: ملت اگر این فیلم را بعد از ما دیدید، بدانید این دو نفر در آخرین دقایق به خاطر دفاع از برجام توبه کردند و فهمیدند چه بر سر ملت می آورد.

آقای تهرانی که در آخرین دقایق به پای پرواز رسید، همه صلوات فرستادند و گفتند، خیالمان راحت شد برای ورود در بهشت پارتی داریم. به آقای بروجردی گفتم: امروز دفاع می‌کنید ولی اگر برجام اجرا شود، 10 سال دیگر که نتایج سوء آن معلوم شد، باز صدا و سیما شما را دعوت می کند و شما از معایبش سخن می گویید.

برخی از دوستان هم نتوانستند به ما ملحق شوند از جمله آقای زاکانی که به دلیل کاری، دقایق آخر منصرف شد و آقای بذرپاش گفت: عیبی ندارد شما نیایید بهتر است، اگر بمانید بعدها در مراسم شب خاطره، دعوت می شوید و خاطرات کمیسیون برجام را تعریف می کند. آقای امیر آبادی و نجابت هم از قم ملحق شدند.

از شوخی گذشته، همه ما دلواپسیم، اما هر یک، راه کم شدن این دلواپسی را در طریقی می بیند. جمع بندی همه دوستان این بود: اگر در مسیری که آقا تعیین کرده اند حرکت کنیم، دلواپسی ها برطرف می شود. ظاهرا باید منتظر مواضع صریح تری از جانب امام خامنه ای باشیم.

پ ن: رفت و برگشت تا روستای خنداب اراک که کارخانه آب سنگین در همان حوالی است، حدودا ده ساعت راه بود. با تشکر از ناجا بابت زحمت پرواز و کوتاه شدن مسیر.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است