منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۳
شناسه خبر: 200346
گروه :خبر
13940414000340_PhotoA

معاون رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا طی یک کنفرانس خبری اعلام کرد که یونان باید در حوزه یورو بماند و اتحادیه اروپا تمام ملزومات مقابله با بحران کنونی را در اختیار دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از  فارس، معاون کمیسیون اتحادیه اروپا،‌والدیس دومبروسکیس، طی یک کنفرانس خبری اعلام کرد جای یونان در حوزه یوروست.

وی تأکید کرد بحران یونان نمی تواند ثبات اقتصادی کل حوزه یورو را تحت تأثیر قرار دهد.

این مقام اروپایی اعلام کرد ما تمام موارد لازم برای تضمین این مسئله را در اختیار داریم که شامل صندوق ثبات اقتصادی 500 میلیارد یورویی نیز می شود.

معاون کمیسیون اروپایی تأکید کرد اگر چه نتایج همه پرسی یونان، و رویکرد دولت این کشور،‌فاصله بین اتحادیه اروپا و یونان را بیشتر کرده است اما موضع کمیسیون اروپایی ماندن یونان در حوزه یوروست.

وی تأکید کرد که نتایج همه پرسی در یونان جامع بوده و دقیق نیست.

اعضای حوزه یورو طی روز جاری جلسه ای را در راستای بررسی تأثیرات نتیجه همه پرسی یونان و نحوه ادامه مذاکره با یونان برگزار خواهند کرد.

مرکل و اولاند، رؤسای جمهور آلمان و فرانسه، پس از دیدار دوجانبه روز گذشته خود خواستار ارائه یک پیشنهاد دقیق از سوی یونان به طرف های اروپایی شدند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی