منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۰۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۲
شناسه خبر: 355929
گروه :خبر
%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b111

سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان مشاوره را یکی از ارکان مهم حوزه ی فرهنگی دانست و اظهار کرد: این مرکز مشاوره می تواند جلو بسیاری از آسیب های اجتماعی همچون طلاق، خودکشی و اعتیاد را بگیرید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل ازهرمزپرس؛ محسن دیانت،سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان در جلسه ی ستاد استقبال مهر از دانشجویان جدید الورود گفت: روسای مراکز و واحدها، اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه باید دانشجویان را با وضعیت عمومی و شرایط آموزشی دانشگاه آشنا نمایند و ستاد استان نیز بر این روند نظارت خواهد داشت.

وی با تاکید بر جذب حداکثری دانشجویان  افزود:  حضور روسای مراکز و واحدها در ایام ثبت نام دانشجویان جدید الورود در جامعه دانشگاهی ضروری است.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان در این مراسم بر فعال شدن هسته های مشاوره مذهبی، خانوادگی و تحصیلی برای دانشجویان در دانشگاه تاکید کرد .

دیانت، مشاوره را یکی از ارکان مهم حوزه ی فرهنگی دانست و اظهار کرد: این مرکز مشاوره می تواند جلو بسیاری از آسیب های اجتماعی همچون طلاق، خودکشی و اعتیاد را بگیرید.

سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان از فعال شدن کمیته مشاوره برای دانشجویان در دانشگاه خبر داد و خاطرنشان کرد: با یک مشاوره و راهنمایی اعضای هیات علمی می توان مسیر زندگی یک دانشجو را تغییر داد و در دانشجویان انگیزه ایجاد کرد.

گفتنی است اعضای ستاد استقبال از دانشجویان جدید الورود ریاست دانشگاه،معاونت، مدیر فرهنگی، مدیر مالی، مدیر حراست، مدیر اداری، مدیر روابط عمومی و 5نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه می باشد.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند