منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۸
شناسه خبر: 254665
گروه :خبر
IMG.3

امام جمعه شهرستان بستک گفت: خیرین شهرستان بستک در یک دهه اخیر بالغ بر 900 میلیارد ریال در سطح شهرستان کمک رسانی داشته اند و این آمار حکایت از آن دارد که شهرستان بستک خَیّر پرور است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی،  امام جمعه شهرستان بستک با تاکید بر اینکه خیرین نیازهای مبرم و ضروری شهرستان را شناسایی کنند، گفت:هزینه هایی که توسط نیکوکاران وارد شهرستان می شود باید ساماندهی شده و از هرگونه موازی کاری پرهیز شود.

قائدی خواستار هدایت هزینه های خیریه توسط نمایندگان خیرین و مسئولین مربوطه شهرستان در جهت کارگاهها و کارخانه های تولیدی و اشتغال زا شد و جامعه خیراندیشان نواندیش تشکیل شود.

امام جمعه شهرستان بستک تصریح کرد: خیرین شهرستان بستک در یک دهه اخیر بالغ بر 900 میلیارد ریال در سطح شهرستان کمک رسانی داشته اند و این آمار حکایت از آن دارد که شهرستان بستک خَیّر پرور است.

وی تصریح کرد: این کمک ها در حوزه های بهداشت و درمان ، آموزش و پرورش ، بهزیستی ، ساخت مسجد و آب انبار ، کمک رسانی به ایتام و نیازمندان بوده است.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی همچنین نیازمندی های شهرستان بستک را در احداث تعدادی مدرسه در روستاهای دوردست ، احداث نمازخانه در مدارس ، دستگاه های تصفیه آب و آبسردکن در مدارس ، نیاز ضروری به یک فرهنگسرا ، احداث کلینیک مشاوره خانواده و احداث دارالقرآن در شهرستان برشمرد.

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی