منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۰
شناسه خبر: 238854
گروه :خبر
100

فرماندار سیریک گفت:مردم روستای میشی برای احداث مدرسه 6 کلاسه ابتدایی روستا مقدار 2 هزار متر مربع زمین و مبلغ 400 میلیون تومان کمک کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از آذینی ، سعید الله مبارکی در حاشیه سرکشی و دیدار با مردم روستای میشی شهرستان سیریک افزود: خیرین و نیکوکاران این روستا تعداد 350 دست مانتو ، کیف ، کفش و لوازم تحریر و لوازم آموزشی به مبلغ 20 میلیون تومان به دانش آموزان بی بضاعت شهرستان کمک کردند.

 

 

 

 
فرماندار سیریک بیان کرد: همچنین از محل اعتبارات استانداری مبلغ 300 میلیون ریال برای بهسازی و روشنایی معابر روستا واگذار شد.
نماینده عالی دولت در شهرستان سیریک ابراز داشت: الحمدالله مردم خوب و نجیب و متدین شهرستان سیریک در بخش مساعدت و کمک به کارها و فعالیت های عام المنفه همیشه پیش قدم بوده و هر جایی که مسئولین از مردم یاری و مساعدت خواستند حاضر و کمگ کردند.
وی با بیان اینکه هدف ما خدمت رسانی به مردم است و در این راستا هر کاری که بتوانیم در راستای اجرای قانون به مردم ارائه خواهیم داد اظهار داشت: کمک به دیگران و خدمت به خلق به معنای برآوردن نیازهای آنان از راههای درست است و اعم از آن که مادی یا معنوی باشد در فرهنگ اسلامی یکی از عبادت های پر اهمیت در جامعه ما محسوب می شود.
این مسئول ابراز داشت : روستای میشی با 300 خانوار و 1500 نفر جمعیت در 4 کیلیو متری جنوب شهر سیریک قرار دارد.

 

 
انتهای پیام/م

 

 

 single
اخبار مرتبط :
لینک کوتاه:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است