منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۳
شناسه خبر: 316171
گروه :خبر
0120

معاون فرماندار شهرستان سیریک گفت: تاکنون خیران شهرستان سیریک 53 هزار متر مربع زمین به ارزش یک میلیارد تومان برای احداث محوطه و ساختمان دانشگاه پیام نور شهرستان سیریک واگذار کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از آذینی علم عباسی معاون فرماندار شهرستان سیریک در همایش تجلیل از اساتید دانشگاه پیام نور شهرستان سیریک ، افزود: با توجه به اینکه دانشگاه پیام نور شهرستان سیریک به صورت هئیت موسسی اداره می شود مردم و شوراهای اسلامی مبلغ یک صد میلیون تومان برای احداث ساختمان دانشگاه کمک نقدی کردند.

 

وی اذعان داشت: در حال حاضر دانشگاه پیام نور سیریک دارای 4 رشته روانشناسی ، مدیریت دولتی ، مدیریت بازگانی و روانشناسی عمومی است و 450 دانشجو در آن مشغول تحصیل می باشند.

 

معاون فرماندار شهرستان سیریک خاطر نشان کرد: نقش و رسالت دانشگاه برای آینده کشور یک نقش تعیین کننده و حساس و بسیار مهمی است و ریل حرکت قطار جامعه و آینده یک کشور را  تعیین می کند.

 

عباسی افزود: امروز مسئولیت ویژه نسل دانشگاهی پربار کردن نظام و همکاری برای پیشرفت و سازندگی کشور و رفع عقب ماندگی ها با ابزار دانش و معرفت و تلاش علمی در سال اقتصاد مقاومتی و اقدام و عمل باید فزاینده و کاربردی تر باشد.

 

وی اظهار داشت: رسالت اول امروز دانشگاهیان حفظ جهت گیری دانشگاه مبنی بر خودباوری، ابتکار، استقلال، پایبندی به ارزش های اسلامی، جهاد علمی و آزادی از اسارت و تبعیت و تلاش برای ایجاد یک نکته ای پویا و سازنده برای کشور باشد.

 

عباسی یادآور شد: دانشگاه خود یک محیطی شاداب، نوگرا، نوآور و مولدی است که برای بالیدن شخصیت ها، جوشیدن استعدادها و بروز نقاط پنهان شخصیت انسان ها در قالب محیطی باصفا ، باخلوص و گنگاش و حقیقتجو است.

 

معاون فرماندار سیریک بیان کرد: در عین حال که دانشگاه محل تولید و تربیت علم و دانش و هم افزایی و هم گرایی است نمودار و نشان دهنده حساسیت ها در برابر پدیده های نامطلوب بیرونی و درونی جامعه است.

 

بمناسبت هفته معلم در مراسمی با حضورحجت الاسلام و المسلمین صفایی حائری  امام جمعه شهرستان ، شیخ افراز امام جمعه اهل تسنن و عباسی معاون فرماندار شهرستان  از 20 نفر از اساتید دانشگاه پیام نور شهرستان سیریک با اهدایی هدایایی تجلیل شد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است