منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۴
شناسه خبر: 327431
گروه :خبر
hormoz

منابع محلی در شهر القنیطره در جنوب سوریه خبر دادند که رژیم صهیونیستی کمکهای غذایی برای تروریست‌ها فراهم می‌کند به‌گونه‌ای که مواد غذایی و کالاهای ساخت اسرائیل به‌وفور در مناطق تحت کنترل تروریست‌ها دیده می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از «جعفر میا» فعال میدانی در شهر القنیطره واقع در جنوب سوریه به خبرنگار خبرگزاری تسنیم، گفت که مواد غذایی ساخت اسرائیل به‌وفور در مناطق تحت کنترل گروه‌های تروریستی دیده می‌شود.

میا افزود عناصر جبهه النصره کمک‌هایی را که از اسرائیل دریافت می‌کنند، در این منطقه توزیع می‌کنند و این مسئله به‌صورت ماهیانه انجام می‌شود.

منابعی از داخل استان القنیطره اعلام کردند که این کمک‌های غذایی به خانواده‌های تروریست‌ها داده می‌شود.

این منبع گفت که گذرگاه «الحمیدیه» مهمترین نقطه امداد رسانی از سرزمین‌های اشغالی به روستاهای حومه القنیطره است. این روستاها به منطقه «الشریط» مشهور هستند. گروه‌های مختلف تروریستی از جمله «جبهه ثوار سوریا»، «الویه الفرقان» و «لواء البسطین» در این منطقه حضور دارند.

این فعال میدانی گفت: حرکت وسایل نقلیه تروریست‌ها به‌طور مداوم در دو طرف جاده دیده می‌شود به‌گونه‌ای که زخمی‌های تروریست‌ها به بیمارستان‌های اسرائیلی منتقل می‌شوند.

پیش از این نیز ارتش اسرائیل از تشکیل یک واحد ویژه برای ارتباط با گروه تروریستی جبهه النصره در جنوب سوریه خبر داده بود و شهرک جباتا الخشب که مقر جبهه النصره در جنوب سوریه به  حساب می‌آید به سلاح‌ها و مهمات ساخت اسرائیل مجهز است.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است