منتشر شده در تاریخ: جمعه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۴
شناسه خبر: 186206
گروه :خبر
AiXqRpyUCWOlg6cEaW1KW7NVCrLq39otlrON8BLSt9kN

خطیب نماز جمعه بندرچارک گفت : کمپ دیوید را هرچند استراحتگاه است ولی اتاق جنگ سردمداران آمریکای علیه ایران است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از  مروارید نیوز “حجه الاسلام والمسلمین شاکری امام جمعه شهر بندر چارک در خطبه های این هفته ضمن دعوت به تقوای الهی ، با ذکر حدیثی از پیامبر اکرم (ع) ، روز مبعث را گرامی داشتند.
وی با برشمردن برخی از خصلت های پیامبر اعظم (ع) ، اظهار نمودند : حضرت محمد بن عبدالله (۶) در جوانی که هنوز مبعوث نشده بودند ، به محمد امین مشهور و معروف بودند.
خطیب نماز جمعه بندرچارک درباره امانتداری ، مصادیقی را بیان داشتند و همگان را به پیروی از آئین و سنت پیامبر اعظم (ع) دعوت نمودند.
امام جمعه بندرچارک در ادامه به وفای به عهد که از دیگر خصلت های نبی مکرم اسلام (ع) اشاره نمودند و ضمن گریزی به نزدیک بودن ایام انتخابات مجلس شورای اسلامی ، از نامزدها خواستند که به خاطر دو رای بیشتر وعده هایی که نمی توانند انجام بدهند ، را شعار ندهند.
حجه الاسلام والمسلمین شاکری حسن خلق ، مردمی بودن و صادق بودن را از دیگر ویژگی های بارز پیامبر خدا (ع) دانستند.
خطیب نماز جمعه بندرچارک در ادامه به سلسه بحث های هفتگی حقوق فرزندان بر پدر و مادر را طب، و فرمایشات گهربار حضرت علی به امام حسن مجتبی (ع) ادامه دادند و گفتند : پانزدهمین حقوق اولاد را حضرت امیر (ع) رفتار عاقلانه همراه با مهر و محبت دانسته اند .
وی در ادامه حق شانزدهم را هم طی مصادیقی گذشت دانستند و پدران را به گذشت خطاهای فرزندان البته همراه با هشدارهای محبت آمیز توصیه نمودند.
خطیب نماز جمعه شهر بندر چارک پند و نصیحت خالصانه و فرو بردن خشم را نیز طبق سفارش حضرت امیرالمومنین (ع) از دیگر حقوق اولاد بر پدر و مادر برشمردند.
حجه الاسلام والمسلمین شاکری امام جمعه شهر بندر چارک در خطبه دوم نیز ضمن دعوت به تقوا به مناسبت های هفته پرداختند و با ذکر حدیثی درباره مکارم اخلاق پیامبر اکرم (ع) واقعه بعثت را تشریح نمودند.
وی در ادامه به روز جهانی خانواده هم اشاره داشتند و خواستار اصول اسلامی در امر خانواده شدند.
این مقام مسئول به اجلاس کمپ دیوید را نیز در بخش پایانی عرایضشان پرداخته و از ماهیت اصلی آن پرده برداشتند.
حجه الاسلام والمسلمین شاکری گفتند : کمپ دیوید را ” رزولت” پایه گزاری نموده و اکنون نیز سردمداران آمریکا کشورهای عربی را جمع کرده و در آن به ایران هراسی پرداخته است.
شاکری ادامه داد : آمریکا با چند وعده مثل نیرووگاه هسته ای ، کشورهای عربی را خام کرده ، در حالیکه هراس اصلی خود آمریکاست ، ایران اسلامی تا به امروز به هیچ کشوری که حمله نکرده بلکه از مظلومین نیز دفاع نموده است. وی کمپ دیوید را هرچند استراحتگاه است ولی اتاق جنگ علیه ایران دانستند.
حجه الاسلام شاکری امام جمعه بندرچارک در پایان سخنانشان افزود ، کمپ دیوید را زائیده اقدامات شوم آمریکا قلمداد نمودند و یوم النکبه ، روز اشغال فلسطین و اعلام موجودیت رژیم صیهونیستی را از دستاوردهای ننگین آن دانستند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است