منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۷:۴۲
شناسه خبر: 368071
گروه :خبر
index
 

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر هرمزگان:

کمپ ترک اعتیاد بانوان در هرمزگان راه‌اندازی می‌شود

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان گفت: تا پایان سال جاری یک کمپ ترک اعتیاد بانوان را در هرمزگان راه اندازی خواهیم کرد که بانوانی که گرفتار مواد مخدر شدند بتوانند دوباره به محیط سالم جامعه بازگردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مروارید نیوز: فرزاد ابراهیمی، دبیر شورای هماهنگی  مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان در جلسه شورای اداری شهرستان بندرلنگه یکی از دغدغه های بزرگ مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) آسیب های اجتماعی دانست و اظهارکرد: همه دستگاه ها وظیفه دارند به این معقوله توجه بیشتری داشته باشند چراکه جنگ تمام نشده است و جنگ نرم از سوی دشمنان همچنان ادامه دارد.

 

وی افزود: یکی از اصلی ترین مواردی که دشمن در جنگ نرم به اجرا درآورده است مواد مخدر و آسیب های اجتماعی است که در همه حوزه ها الخصوص مسائل فرهنگی در حال فعالیت هستند .

 

دبیر شورای هماهنگی  مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان اضافه کرد: این وظیفه ماست که جامعه از این آسیب ها واکسینه کنیم و معنویات مقام معظم رهبری(مدظله را که در همین راستا فرمودند اجرا کنیم با یک عزم ملی به صورت جمعی کار بزرگی را در جامعه انجام دهیم.

 

ابراهیمی تاکید کرد: 450 نوع مواد مخدر در دنیا وجود دارد که دشمن به این وسیله به صورت ویژه بنیاد خانواده را مورد هدف قرار داده است و هر چه خانواده ها هوشیارتر باشند می توان از بروز این آسیب ها در خانواده جلوگیری کرد.

 

وی ادامه داد: 70 درصد از خانواده ها که دچار آسیب های اجتماعی شدند به نوعی دچار خله مذهبی و معنویت بوده اند و اگر دین داری در خانواده ها باشد کمتر دچار موارد آسیب های اجتماعی خواهند شد.

 

این مقام مسئول لزوم همیاری مردم در جلوگیری از آسیب های اجتماعی و مواد مخدر خواستار شد و گفت: هیچ کشوری تا به امروز نتوانسته ادعا کنند که بدون کمک مردم یک آسیب اجتماعی را ریشه کن کرده باشد و هر جا مردم وارد عرصه شدند برکاتی را به همراه داشته است.

 

دبیر شورای هماهنگی  مبارزه با مواد مخدر استان هرمزگان خاطر نشان کرد: تا پایان سال جاری یک کمپ ترک اعتیاد بانوان را راه اندازی خواهیم کرد که بانوانی که گرفتار مواد مخدر شدند بتوانند دوباره به محیط سالم جامعه بازگردند.

 

انتهای پیام/ت

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد