منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۹
شناسه خبر: 279190
گروه :خبر
hormoz

تنها با گذشت چند ساعت کمپین های بزرگی در فیس بوک و تویئتر با نام های “سیب بخورید” و “برای ناراحت کردن پوتین سیب بخورید” به راه افتاد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا؛ شهروندان لهستانی در واکنش به تحریم روسیه علیه محصولات کشاورزی کشورشان، کمپین اینترنتی سیب خوردن راه انداختند.
شماری از شهروندان لهستانی در واکنش به تحریم های روسیه علیه محصولات کشاورزی اتحادیه اروپا، با سیب های تولیدی کشورشان عکس گرفتند و عکس ها را در شبکه های اجتماعی از جمله فیس بوک و توئیتر منتشر کردند.

روسیه به تازگی در واکنش به تحریم های اتحادیه اروپا و آمریکا علیه مسکو، واردات محصولات کشاورزی، گوشت و لبنیات از کشورهای عضو اتحادیه اروپا را ممنوع اعلام کرد.

لهستان از این تحریم روسیه، متحمل بیشترین خسارت می شود.

این کمپین زمانی راه افتاد که روزنامه نگار لهستانی به نام “گریگور نواکی” عکسی از خود در حال گاز زدن سیب را با هشتگ “سیب بخورید” در توئیتر منتشر کرد و نوشت: “این تصمیم دردناکی برای کشاورزان لهستانی است به ویژه که نیمی از تولید سیب آنها به روسیه صادر می شود. بهترین شیوه برای کمک به آنها افزایش خوردن سیب و نوشیدن آب این میوه است.”

تنها با گذشت چند ساعت کمپین های بزرگی در فیس بوک و تویئتر با نام های “سیب بخورید” و “برای ناراحت کردن پوتین سیب بخورید” به راه افتاد. در این کمپین ها، افراد مختلف در حالت های گوناگون عکس گاز زدن سیب تولید کشورشان را منتشر کردند.

این کمپین در رسانه های لهستانی و اروپایی نیز بازتاب گسترده ای یافت.

وزیر کشاورزی لهستان هم در کنار شمار دیگری از سیاستمداران این کشور با انتشار عکس “سیب گاز زدن” به این کمپین پیوست.
در این کمپین ها، تصاویر طنز آمیزی درباره پوتین هم منتشر شده است.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است