منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۱
شناسه خبر: 337729
گروه :خبر
841433
 

اعلام مخالفت ایرانیان با پیوستن دولت به اف ای تی اف

کمپین “حراج اطلاعات بانکی ممنوع” تشکیل شد

کمپین “حراج اطلاعات بانکی ممنوع” در مخالفت با هر گونه توافق دولت با کارگروه اقدام مالی(FATF )در فضای مجازی آغاز شده و در رسانه ها نیز بازتاب پیدا کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از راه دانا،  کمپین “حراج اطلاعات بانکی ممنوع” در واقع مخالفت با اقدام دولت روحانی در هر گونه توافق با سازمانی است که ممکن است در آینده و از طریق استانداردهای چندگانه، به بهانه حمایت از تروریسم و وجود پولشویی، سیستم بانکی ایران را مختل کند.

 

کمپین مذکور در سطح رسانه ها و مخصوصا سایت های خبری نیز بازتاب بسیاری داشته و به مناسبت آن، مصاحبه ها، یادداشت ها، عکس نوشته ها وگزارش های مردمی بسیاری درباره لزوم توجه دولت به عواقب توافق با چنین سازمانی انتشار یافته است.

 

این کمپین که مدام بر تعداد اعضای آن نیز افزوده می شود، نگرانیهایی اساسی از تکرار آنچه که در برنامه هسته ای بر سر ایران آمد و در حوزه رفع تحریم ها، تقریبا هیچ ثمری برای مردم و کشور به همراه نداشت، دارد و به نظر می رسد همین نوع نگاه، دولت روحانی را در چالشی جدی قرار می دهد.

 

شب گذشته، صالحی، رییس سازمان انرژی اتمی ایران هر چند با احتیاط بسیار سخن می گفت، اما از وجود توطئه ای غربی در مسیر بی توجهی به برجام و توافقات ایران با غرب، پرده برداشت. در این شرایط، دولت روحانی نمی تواند نسبت به کمپینی مردمی، که از اعتماد بیش از حد دولت به غرب و تکرار رفتار برجامی، نگرانی عمیقی دارد است، بی تفاوت باشد.

 

#حراج_اطلاعات_بانکی_ممنوع، آدرس کانال تلگرامی کمپین مهم و خبرساز این روزهاست.

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی