منتشر شده در تاریخ: شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۱
شناسه خبر: 365817
گروه :خبر
%d9%81%d9%88%d8%aa%d9%86%d9%88%d8%b2%d8%a7%d8%af%d8%af%d8%b1%d8%a8%d9%86%d8%af%d8%b1%da%af%d8%b2
 

تکرار تراژدی فوت مادران باردار درهرمزگان؛

کمبود امکانات درمانی در بشاگرد منجر به مرگ زن باردار و نوزادش شد

مادر جوان باردار بشاگردی همراه نوزادش به دلیل کمبود امکانات درمانی جانشان را در یکی از بیمارستان‌های مناطق محروم از دست دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از بشاگرد نیوز؛ یک مادر باردار 39 ساله در شهرستان بشاگرد هرمزگان در نهمین بارداری خود بدلیل کمبود امکانات در بیمارستان بقیه الله اعظم بشاگرد جان خود و همچنین جنین خود را از دست داد.

گزارشات رسیده حاکی از آن است که نامبرده روز گذشته پس از انتقال به بیمارستان بقیه الله اعظم بشاگرد زایمان خود را انجام می دهد که به گفته یکی از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان بچه مرده به دنیا می آید.

بعد از فوت جنین ؛ مادر جنین را ساعت 9 و 30 دقیقه روز گذشته به بیمارستان شهرستان میناب منتقل می کنند که به دلیل خونریزی شدید زن باردار بشاگردی جان خود را از دست می دهد.

متاسفانه تنها بیمارستان شهرستان بشاگرد فاقد پزشک متخصص زنان و زایمان است.

فاطمه نوروزیان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان ضمن ابراز تاسف از مرگ این مادر و جنین ، گفت: بنا بر احتمالات فوت جنین به دلیل اینکه جنین در شکم مادر چند روز قبل فوت کرده است و مادر این جنین هم به دلیل خونریزی شدید جان خود را از دست می دهد که هنوز به طور قطعی نمی توانیم اعلام کنیم و در حال بررسی هستیم.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت