منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۱
شناسه خبر: 366773
گروه :خبر
5

نماینده دهیاران شهرستان سیریک بیشترین مشکلات فعلی سطح روستاها را کمبود آب،بهداشت، توجه به اشتغال جوانان و ایجاد فضای مناسب ورزشی برای جوانان، را از مهمترین مشکلات سطح روستاهای شهرستان بر شمرد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛نیکزاد شهقلی زاده نماینده دهیاران شهرستان سیریک در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آذینی اظهار کرد: ادارات و نهادهای شهرستان وظیفه دارند در خصوص تسریع در روند پاسخگویی به درخواست های مردم مساعدت و اهتمام بیشتری داشته باشند و در پاسخگویی به نامه و درخواست های دهیار فردی نگاه نکنند بلکه جمعی و گروهی نگاه و پاسخگو باشند.

وی افزود: بیشترین ادارات و نهادهایی که روستاها با آنها سر و کار و امورات مردم مرتبط با آنهاست آبفاروستایی ، منابع طبیعی ، راه و شهر سازی ، بنیاد مسکن ، برق ، جهاد کشاورزی است.

این مسئول بیان کرد: برقراری ارتباط سازنده میان ادارات و نهادها و دهیاران  می تواند در ارائه خدمات و رفع مشکلات به مردم روستاها بسیار تاثیر گزار  و کارگشا باشد.

نماینده دهیاران شهرستان سیریک اضافه کرد : ما به عنوان خادم و خدمت گزار  مستقیم مردم در روستاها باید پاسخگوی درخواست ها و مشکلات مردم باشیم و همه مردم را به مشارکت در فعالیت های عمرانی و فرهنگی اجتماعی دعوت و تشویق کنیم.

شهرستان سیریک با جمعیت 43 هزار نفر دارای 75 روستاها است که از این تعداد 61 روستا دارای دهیاری می باشند.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
اختلاف بین سازمان منطقه آزاد و شهرداری مانع پیشرفت پروژه های قشم است گلایه مندی شهروندان بندرعباسی از تاریکی خیابان های جدید احداث بازهم منتظرگلابی های باغ برجام باشیم ؟ قایم شدن نجومی بگیران زیرتخت پادشاهی روحانی ! تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت