منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۰
شناسه خبر: 285842
گروه :خبر
IMG12343006
 

نگاهی به حاشیه های داغ تبلیغاتی در هرمزگان؛

کلکسیون شعارهای تبلیغاتی در انتخابات/رقابت با برنامه‌هایی در حد شعار

از شام و نهار های تبلیغاتی گرفته تا برگزاری جلسات در ساعاتی عجیب و سرکشی به دورترین روستاهای شهرستان همه و همه برای معرفی و تبلیغ کاندیداها انجام می شود تا بتوانند در انتخابات آرای بیشتری را جمع آوری و وارد مجلس شوند .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،در جای جای شهر و اماکن عمومی و خصوصی گرفته عکس هایی رنگارنگ با شعارهای قشنگ و گاه باورنکردنی خودنمایی می کند شعارهایی که گاهی تنها در حد شعار روی کاغذهای تبلیغاتی جا خوش می کند و گاهی همین شعارهای به ظاهر قشنگ و به باطن توخالی زمینه ورود یک نفر را به شوراهای شهر و یا حتی به کرسی های بالاتر فراهم می کند.

حدود دو روز به برگزاری انتخابات نمایندگان مجلس و خبرگان رهبری باقی مانده و تلاش کاندیدهای نمایندگان مجلس برای تبلیغات هر روز افزایش پیدا می کند.

از شام و نهار های تبلیغاتی گرفته تا برگزاری جلسات در ساعاتی عجیب و سرکشی به دورترین روستاهای شهرستان همه و همه برای معرفی و تبلیغ کاندیداها انجام می شود تا بتوانند در انتخابات آرای بیشتری را جمع آوری و وارد مجلس شوند.  برخی از کاندیدها در هرمزگان با حضور در جلسات مختلف و نذری ها چند کلمه ای از مشکلات شهر می گویند که اگر وارد خانه ملت شویم همه مشکلات یکباره حل می شود.

برگزاری نشست های خبری، جلسات پرسش و پاسخ، دیدار چهره به چهره با شهروندان، حضور در مجالس و محافل از مهمترین تبلیغات کاندیداها می باشد.  به لطف شبکه های اجتماعی هر کدام برخی از کاندیداها هم در تلگرام حضور یافته و حل مشکلات شهر را تنها هدفشان برای ورود به خانه ملت عنوان می کنند.

این روزها برخی از کاندیداها هنوز نیامده سعی دارند تا مسائل و مشکلات و همچنین آسیب های شهر و استان را بررسی کنند که در این راستا جلساتی را با عنوان های مختلف برگزار می کنند. انگار در آستانه انتخابات مشکلات بیشتر نمایان می شوند و تلاش کاندیداها برای رفع آنها بیشتر .

کاندیداهایی که این روزها بر روی مشکلات شهر حساس شده و آنقدر دلسوز شده اند که از هم اکنون برای رفع آنها جلسات برگزار می کنند. البته مهمانان این جلسه از طریق دعوتنامه هایی در تلگرام دعوت می شوند و بی سر و صدا و بدون در گوشی در سکوت کامل وارد جلسات می شوند.

برخی از کانیدیداها جلسات متعددی را با عنوان های مشکلات و موضوعات مختلف برگزار می کنند تا بتوانند خود را در بیشتر در بین قشر قشرهای مختلف معرفی کنند. این روزها کاندیداهای انتخاباتی به گونه ای شعار می دهند که انگار همه مشکلات ریز و درشت شهر و روستا تنها با ورود این افراد به مجلس حل می شود اما بعد از ورود تعدادی از آنها به مجلس حتی در طول چهار سال هم نمی توان تماس تلفنی با آنها در خصوص  مشکلات داشته باشی.

سر دادن شعارهای رنگارنگ و توخالی برای برخی از افراد این روزها آنقدر عادی شده  که در هرجا این شعارها را فریاد می زنند و بعد از انتخابات همه چیز عوض می شود.  حالا این روزها جلساتی با عنوان های مشکلات و آسیب های اجتماعی حاکم بر شهرستان، بررسی چالش های خبرنگاری با حضور کاندیداهای مجلس برگزار می شود و هر کدام از کاندیداها می خواهند از دید خودشان به مشکلات شهر نگاه کنند.

مردم شهر بندرعباس  به کسانی نیاز دارند که سلامت و کارآمدی و تخصص و تجربه کار گروهی داشته باشد چرا که در مجلس از عدم افرادی که این شاخص را نداشتند ضربه خوردند و مشکلاتی که در شهر و استان بوجود آمد باعث شد اعتماد مردم از این نهاد سلب شود.

در حالیکه برخی از کاندیدا شعارهای شهر پاک و سالم می دهند اما پوسترهای خود را بی توجه به زیبایی و پاکیزکی شهر در هر مکانی نصب می کنند، این شعارها  تنها برای رای آوری و راهیابی به مجلس مطرح می شود.

شهری بسازیم پاک، شایسته نام بندرعباس، توسعه همه جانبه شهر بندرعباس با نگاهی نو، شهرمان را با هم بسازیم، رای تو، سعی من، آینده شهر من، شعاری ندارم بندرعباس را دوست دارم، این دیدگاه است که تفاوت را خلق می کند،  آبادانی شهر مفاخر ایران در انتظار مشارکت مردم و یک تصمیم برای تغییر ساختار شهری کافیست تنها گوشه ای از هزاران شعار کاندیدای نمایندگان مجلس بندرعباس و هرمزگان است که بی توجه به مشکلات واقعی استانی چون هرمزگان  در تبلیغات انتخاباتی مطرح می شود و این شعارهای بدون تضمین شاید تنها بتواند ورود یک نفر را برای مجلس ضمانت کند تا ضامنی باشد برای توسعه و حل مشکلات مردم.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان