منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۷:۳۰
شناسه خبر: 318128
گروه :خبر
IMG_0195 (FILEminimizer)

فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان از کلنگ زنی ساخت 1175 واحد منزل مسکونی برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در سراسر استان خبر داد که در فاز اول، 30 واحد آن در شهرستان بستک می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه، سردار رضا ترابی فرمانده سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان از کلنگ زنی ساخت یک هزار و 175 واحد منزل مسکونی برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) در سراسر استان خبر داد و گفت: در فاز اول 30 واحد آن در شهرستان بستک است.

 

همچنین با حضور فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان، شورا و بزرگان روستای چاه بنارد بستک، کلنگ ساخت 30 واحد مسکونی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد خمینی(ره) که فاقد خانه می باشند در روستای چاه بنارد به زمین زده شد.

 

بسیج سازندگی ناحیه سپاه بستک با همکاری کمیته امداد خمینی (ره) در فاز اول، 30 واحد منزل مسکونی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد خمینی (ره) احداث می نماید که این تعداد در فاز بعدی به 60 واحد خواهد رسید.

 

این واحدها در روستاهای محروم شهرستان بستک ساخته و تحویل مردم خواهد شد.

 

این پروژه ها جهت مردم یاری، مردم دوستی وزدودن چهره فقر از روستاها و با هدف مسکن دار شدن قشر ضعیف جامعه در حال انجام است.

 

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
امام سجاد (ع)چراغ فروزان راه مردم است کودک کشی و نسل کوشی در یمن یک رخداد ظالمانه است دشمن در پی سلب معیار ما می توانیم از ملت ایران است/اقدامات انتظامی پلیسی باشد نه پلیس بازی خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان