منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۷
شناسه خبر: 362273
گروه :خبر
13930716000267_photoa

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) میناب گفت: امسال بیش 3 میلیارد و 420 میلیون ریال کمک‌های نقدی و غیرنقدی ویژه جشن عاطفه ها در میناب جمع آوری شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛محمود جاودان در گفتگو با خبرنگار میناب جنوب،با اشاره افزایش بیست درصدی کمک های مردمی جشن عاطفه ها طی امسال در میناب گفت: خیران مینابی ۳ میلیارد و ۴۲۰ میلیون ریال به دانش آموزان مینابی کمک کردند.

مدیر کمیته امداد میناب با بیان اینکه این کمک در جشن عاطفه‌های سال‌جاری طی دو بخش مردمی و مدارس از خیران جمع‌آوری شده، خاطرنشان کرد: بیش از ۳ میلیارد ریال از این کمک‌های جمع‌آوری شده نقدی و مابقی غیر نقدی بوده است..

وی جشن عاطفه‌ها را در جهت تقویت روحیه همدلی و نوع دوستی در میان ملت بسیار موثر دانست و اضافه کرد: کمک‌های جمع‌آوری شده در میان تمامی دانش‌آموزان نیازمند شناسایی شده در سطح مدارس توزیع می‌شود.

جاودان همچنین از توزیع قلق های جمع آوری وجه نقد به تعداد ۴ هزار و ۵۰۰ عدد در راستای طرح احسان دانش آموزی بین مدارس و خانواده ها  در سطح شهرستان خبرداد و گفت: کمک‌هایی که در هر مدرسه جمع‌آوری می‌شود صرف دانش‌آموزان نیازمند همان مدرسه می‌شود.

وی گفت: در همین راستا ۲۵۰ بسته تحصیلی شامل لوازم التحریر به ارزش ریالی ۱۵۰ میلیون ریال به دانش آموزان نیازمند این شهرستان اهدا شد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) میناب همکاری متقابل اداره آموزش و پرورش میناب را در تحقق این امر ستودنی دانست و اذعان داشت: جشن عاطفه ها در مرحله از یکم تا ۲۵شهریور ماه جاری و در مرحله دوم از روز دهم مهر ماه امسال به همراه زنگ عاطفه ها با شعارمهر در انتظار همدلی در میناب آغاز شد.

بیش از ۳ هزار و ۸۰۰ دانش آموز نیازمند تحت پوشش امداد میناب قرار دارد که این آمار نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.

شهرستان میناب با جمعیت ۳۰۰ هزار نفری در ۹۰ کیلومتری بندرعباس قرار دارد.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد