منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۸
شناسه خبر: 304272
گروه :خبر
images

معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور زراعت گفت: با خرید ۹ میلیون تن گندم به قیمت تضمینی از کشاورزان کشور امسال از واردات گندم بی نیاز می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از پیارم، معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور زراعت در بازدید از مزارع کشاورزی شهرستان حاجی آباد در هرمزگان گفت: امسال ۶ میلیون هکتار از زمین های کشاورزی کشور زیر کشت گندم رفته و پیش بینی می شود از این سطح ۱۲ میلیون و ۴۰۰هزار تن گندم برداشت شود.

عباس کشاورز گفت: باخودکفایی کشور تعهد دولت در حمایت از تولید این محصول استراتژیک محقق می شود.

وی افزود: یکی از برنامه های مهم وزارت جهاد کشاورزی حمایت از کشت گندم دیم و برنامه ریزی برای استفاده از این ظرفیت در کشور است.

معاون وزیر جهاد کشاورزی خوداتکایی در تولید دانه های روغنی مرغوب را از دیگر اهداف این وزارت عنوان کرد و افزود: تاکنون در این زمینه ۲۹ رقم کلزا به کشاورزان معرفی شده است.

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی