منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۵
شناسه خبر: 210938
گروه :خبر
pic363_www.jahaniha.com_1

کارشناس ارشد مسائل خانواده با بیان اینکه خانواده در اسلام از جایگاه والایی برخوردار است ، اظهار کرد: هدف کشورهای غربی برنامه های سازماندهی شده و شیطانی برای نابودی کانون خانواده است .

سیده فاطمه حسینی ، کارشناس ارشد مسائل خانواده و اجتماعی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز در خصوص برنامه های شبکه های ماهواره و شبکه های اجتماعی گفت: هدف کشورهای غربی و برخی کشورهای شرقی با برنامه های سازماندهی شده و شیطانی ،نابودی کانون خانواده است و جامعه هدف آنها در مرحله ی اول زنان و دختران جامعه اسلامی است.

 

این کارشناس ارشد مسائل خانواده در ادامه افزود: زن یکی از زیباترین مظاهر لطف و رحمت الهی است که با خلقتش آسایش و آرامش به عالم هستی اهداء گشته است.

 

حسینی تصریح کرد: خانواده در اسلام از جایگاه والایی برخوردار است مرد و زن هر کدام نقش تعریف شده ای متناسب با روحیات خود دارند اما متاسفانه عده ای ناآگاهانه و برخی مغرضانه در صدد به هم زدن این توازن و هماهنگی هستند و کشورهای غربی را که خود دچار مشکلات عدیده ای هستند می خواهند الگو معرفی کنند.

 

حسینی با بیان اینکه الگو قرار دادن کشورها و فرهنگ بیگان برای خانواده و خصوصا خانواده ایرانی بسیار مضر است، اظهار کرد: کشور های غربی و برخی کشورهای شرقی با یک سازماندهی برنامه ریزی شده و شیطانی خانواده ایرانی را هدف قرار داده اند.

 

وی همچنین افزود: هدف شبکه های ماهواره ای و فیلم های آنها و شبکه های اجتماعی ، کشاندن زنان و دختران به کوچه و خیابان و جدا سازی آنها از خانواده و کانون خانواده است و حس شریف مادرانه و عزت والای تربیت نسل را به ذلت زودگذر جنسی وتن دادن به امور اجتماعی مردانه وفرار از مسئولیت مادری وفرزنداری از تهدیدات این برنامه های برای خانواده ایرانی و جامعه اسلامی است.

 

این کارشناس ارشد مسائل خانواده گفت: وقتی زنان و دختران و خصوصا زوجهای جوان وقت خود را بیشتر در مهمانی و رستوران وتفریحگاههای گوناگون گذراندند آنچه از خانواده باقی خواهد ماند فقط پیوند های عاطفی خواهد بود که البته می تواند به راحتی قابل گسستن باشد که متاسفانه آمارهای طلاق توافقی گویایی این مطلب هستند.

 

انتهای پیام/س

 single

۱ دیدگاه

 1. ali molaei می‌گه:

  به نام خدا

  با عرض سلام و خدا قوت،آنانکه چشمهایشان را کاملا بسته اند.
  بدنهایشان را نمایان میکنند!
  و آنانکه چشمهایشان را کاملا باز کرده اند.
  بدنهایشان را پوشانده اند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است