منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۳
شناسه خبر: 283277
گروه :خبر
13941128000455_PhotoA

کشورهای شرق اروپا طرح انگلیس در راستای کاهش مزایا برای مهاجران اروپایی به انگلستان را غیرقابل قبول توصیف کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز و به نقل از فارس، «ژان کلود یونکر» رئیس کمیسیون اروپا گفته است که خروج انگلستان از اتحادیه اروپا جزء گزینه‌های اتحادیه اروپا نیست.

سران کشورهای شرق اروپا از «دیوید کامرون» نخست وزیر انگلستان خواستند درخواست خود برای محدودیت در مزایای مهاجران داخل اتحادیه اروپا به این کشور را تغییر دهد.

طرح پیشنهادی انگلستان برای اصلاح قواعد روابط این کشور و اتحادیه اروپا که بر چهار موضوع از جمله کاهش مزایای مهاجران اروپایی به انگلیس، تاکید داشت با مخالفت کشورهای شرق اروپا مواجه شد.

دو روز پیش از نشست سران کشورهای عضو اتحاده اروپا در بروکسل، مجارستان، اسلوواکی، چک و لهستان به وضوح گفتند که این برنامه انگلستان غیرقابل قبول است.

کشورهای بلوک شرق، خواستار تغییرات در پیشنهاد انگلیس برای تحدید مزایای کودکان مهاجران اتحادیه اروپا به این کشور شدند اما کامرون با این پیشنهاد کشورهای شرق اروپا موافقت نکرده و دولت انگلستان تاکید دارد که برخواسته‌های خود پافشاری می‌کند.

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
خداشناسی راه دست یابی به کمال والای انسانیت است/صحیفه سجادیه رساله جامع برگرفته از وحی می باشد نیایش های امام سجاد(ع) وجدان انقلابی توده مردم را برانگیخت برگزاری ششمین کنگره بین المللی امام سجاد(ع)هرمزگان همزمان با ۱۲کشور جهان موج بیداری اسلامی در دنیا مرهون آرمان های امام راحل می باشد/انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) است همکاری مشترک ایران و هلند در زمینه توسعه بنادر و کشتیرانی/ مدیرکل بنادرهرمزگان:سهم ایران در صنعت بانکرینگ منطقه خلیج فارس افزایش می یابد گلابی ، فریب بخور ! شاهرگ اقتصاد کشور آبستن حوادث جاده ای/ خواب آلودگی رانندگان عامل اصلی تصادفات در هرمزگان هیچ اقدامی برای مبارزه با قاچاق کلان انجام نشده/محدودیت های دولتی ضربه به معیشت مرزنشینان است اختلاس از صندوق فرهنگیان افکار عمومی را متشنج کرد/وزیر جدید آموزش و پرورش موضوع اختلاس را به طور دقیق بررسی کند جوانان لارک محروم از امکانات آموزشی و ورزشی/ بی توجهی مسئولان معیشت صیادان لارکی را به گل نشاند