منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۹:۳۱
شناسه خبر: 340882
گروه :خبر
80691030-4393114

مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اظهار کرد:کشمیر در واقع نسل مظلوم و ضعیف است که در سایه معامله قدرت های بزرگ دنیا مانند هند و آمریکا صورت گرفته شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حجت الاسلام سید عیاس تقوی مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی هرمزپرس با اشاره جنگ و نزاع ها در کشمیر گفت:کشمیر از سال 6092 هجری شمسی  دستخوش خیلی از موضلات و گرفتار شده است که یک مورد که  حمله هندی ها به آنها و گروهی به نام روگرا سال101 در کشمیر مسلط می شوند و با مبلغ هفت نیم میلیون  انگلیس آنها  را می فروشند و  این کشور برده می شوند.

وی افزود:حدود سال 1310 شاهد حرکت انقلابی در کشمیر هستیم که مصداق شکل گیری انگلیس در این منطقه است که دارند خودنمایی می کنند.

مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی اظهار کرد: حدود ده سال بعد از پیروز انقلاب مردم قیام ها اصلاحی در خود نشان می دهند که جمعیت هفت میلیون بنابرحملات  69 تا 90 هزار نفر کشته داده اند یعنی کشمیر یک فلسطین فراموش شده است که در سایه معامله قدرت های بزرگ دنیا مانند هند و آمریکا صورت گرفته شده است وحقوق مردم کشمیر برایشان مهم نیست.

وی افزود:علت سکوت کردن در برابر این جنگ و خونریزهای شامل سه موضوع جلوگیری از تکثیر انقلاب اسلامی ، برای آمریکا و انگلیس  کشمیر سودی ندارد چون نه درآن نه پول ، نفت،طلا وجود ندار،  کشورهایی که  روش انقلاب اسلامی پدید می آید باید سرکوب شوند و معنا نداریم که جمهوری اسلامی قیام کنند.

تقوی خاطرنشان کرد:کشمیر در واقع نسل مظلوم و ضعیف کشی بوده است که مورد حمله واقع شده  چون از ایران توجه کرده است یعنی در واقع مسلمان کشی در درون جنگ ادیان است.

 

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است اعزام دانش آموزان بستکی به اردوی راهیان نور جنوب کشور ایران در جایگاه نهم علمی صنایع دریایی جهان قرار دارد/ از ظرفیت های علمی استفاده مناسب نشده است برخورد تریلی با پژو در حاجی اباد ۲ کشته برجای گذاشت مسکن مهر چالشی پیش روی قطب اقتصادکشور/ کام تلخ مهرنشینان بندرعباسی ازتدبیردستگاهها توسعه صنعت گردشگری دریایی نیازمند توجیه اقتصادی/ بی ثباتی درمدیریت مهمترین مشکل صنعت گردشگری دریایی است دولت توان تخصیص اعتبار به عمران و توسعه کشور ندارد/مسئولان استانی منتظر دریافت اعتبار از مرکز کشورنباشند قطب اقتصاد کشور فاقد بیمارستان تخصصی زنان/ پروژه بیمارستان جامع زنان هرمزگانی در کمای مطلق تعرفه های گمرکی بازبینی می شود/سهم درآمد بخش دریایی کشور۱۷ میلیارد دلار است جایگاه قانونی مناسبی برای صنعت دریایی وجود ندارد/ صنعت دریانوردی نیازمند تقویت از سوی نظام بانکی است