منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵
شناسه خبر: 345348
گروه :خبر
7
 

جانشین فرماندهی انتظامی سیریک:

کشف ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در سیریک

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان سیریک از کشف بیش از 500 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک از یک دستگاه خودرو زانتیا در محور جاسک-سیریک خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از آذینی ، اصغرعلی جان زاده، جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان سیریک با اشاره به این خبر اظهار کرد: این محموله مواد مخدر در محور جاده  اصلی شهرستان جاسک به شهرستان سیریک شناسایی و پس از تعقیب و گریز و تنگ کردن عرصه برای متهم  کشف و ضبط شد.

وی افزود: متهم با استفاده از تاریکی هوا و اختفاء محیطی با رها کردن خودرو متواری شد و عملیات شناسایی برای دستگیر متهم در دست بررسی است.

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان سیریک ابراز کرد:  در شب گذشته در یک عملیات جداگانه در محور اصلی جاده سیریک به شهرستان میناب از یک دستگاه خودرو پژوه 405 مقدار 1200 قوطی انواع مشروبات الکلی  کشف و ضبط شد که در این رابطه یک نفر متهم دستگیر شد.

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
طرح پیشگیری از تنبلی چشم در میناب کلید خورد پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است