منتشر شده در تاریخ: دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۳
شناسه خبر: 326527
گروه :خبر
edeaea11-a4df-4e11-8477-bea2eeec2099

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب از کشف و ضبط 3 هزار و 648 قوطی و بطری مشروبات الکلی با 13 مارک مختلف در حوالی بندر تیاب این شهرستان خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛سرهنگ حبیب الله سهرابی فرمانده سپاه میناب در گفتگو با میناب جنوب، با اشاره به کشفیات اخیر عوامل اطلاعاتی سپاه میناب در حوالی روستای بندرتباب گفت: 2 دستگاه خودرو سایپا  که قصد انتقال مشروبات  الکلی را از حوالی بندرتیاب به سمت روستای حسنلنگی و انتقال به محل مورد نظر داشتند در راه متوقف شد.

 

وی افزود: این مشروبات الکلی بوسیله 2 فروند قایق موتوری از کشورهای حاشیه خلیج فارس از راه دریایی به بندرتیاب انتقال داده می شود که نیاز است حساسیت بیشتری در ورود و خروج مواد مخدر در حاشیه مرزها صورت گیرد.

 

فرمانده سپاه میناب بیان کرد: افراد قاچاقچی با جاساز کردن مشروبات الکلی درون 2 دستگاه خوردو با توقف و دور شدن از منطقه قصد داشتند در یک اقدامی هماهنگ محموله مشروبات الکلی را به محل مورد نظر انتقال دهند که در این رابطه با رصد و اشرافیت کامل عوامل اطلاعاتی سپاه میناب محموله مورد نظر  به مقصد نرسید.

 

سرهنگ سهرابی اذعان داشت: در این اقدام عملیاتی و اطلاعاتی 3 هزار و 648 قوطی و بطری مشروبات الکلی با 13 مارک های مختلف به همراه 2 دستگاه خوردو سایپا از افراد قاچاقچی کشف و ضبط شد.

 

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی