منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۱
شناسه خبر: 355062
گروه :خبر
newsimage-aspxid554783ampfilename131

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب از کشف 2 هزار و 760 لیتر مشرویات الکلی دست ساز در مجتمع مسکونی “بهمن شهر ” این شهرستان خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛حبیب الله سهرابی در حاشیه کشف مشروبات الکلی روز جمعه با خبرنگار میناب جنوب گفت: طبق شناسایی و بررسی های انجام شده توسط تیم اطلاعاتی کارگاه ساخت و ساز مشروبات الکلی دست ساز در یک اقدام  اطلاعاتی و عملیاتی در یک منزل مسکونی در مجتمع مسکونی “فرهنگ شهر” میناب منهدم شد.

وی افزود: طی یک اقدام عملیاتی توسط ضابطین بسیجی سپاه میناب علاوه بر کشف 2 هزار و 760 لیتر مشروبات الکلی از نوع دست ساز مقادیری تجهیزات و وسایل ساخت مشروبات الکلی نیز در این کارگاه کشف و ضبط شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میناب اظهار داشت: از آنجایی که ساخت و مصرف مشروبات الکلی دست ساز در شهرهای جنوبی رواج یافته و به شدت سلامت مردم به خصوص جوانان را تهدید می کند تیم اطلاعاتی سپاه میناب با اشرافیت کامل بر هر گونه اقدامی که منجر به آسیب فردی و اجتماعی در شهرستان می شود برخورد می کند.

سرهنگ سهرابی تصریح کرد: پدیده  شوم مشروبات الکلی نه تنها خانواده ها را از هم دور می کند بلکه مضرات جانی و روحی و روانی سوئی را می تواند در جامعه از خود به جای بگذارد .

وی اظهار داشت: با افرادی که با هدف فروش و ترویج پدیده شوم مواد مخدر و مشروبات الکلی در شهرستان فعالیت می کنند برخورد قانونی می شود.

انتهای پیام/ش

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است