منتشر شده در تاریخ: چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۶:۴۸
شناسه خبر: 368060
گروه :خبر
img_7695

فرمانده دریابانی هرمزگان از کشف 1300 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در پارسیان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمزبه نقل از پارسیان خبر؛ علی میرشمسی فرمانده دریابانی هرمزگان از کشف 1300 کیلوگرم مواد مخدر خبرداد واظهار کرد: در طی عملیات اطلاعاتی- تحقیقاتی که در طول یک هفته گذشته توسط کارکنان ناوگروه پارسیان انجام شد و در پی آن،شب گذشته طی یک عملیات،1300 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از باند وارد کننده مواد مخدر به استان کشف گردید.

میرشمسی به دستگیری 2 متهم در این عملیات اشاره کرد وگفت:در این رابطه یک خودرو توقیف وصاحبان مواد شناسایی شده که در آینده ای نزدیک دستگیر خواهند شد.

وی از سازمان های امنیتی که با فرمانده ناوگروه پارسیان همکاری داشته اند قدردانی کرد وافزود:امیدواریم با کمک سازمان ها ی مربوطه مرزی امن داشته باشیم واز ورود هرگونه کالای ممنوعه وقاچاق جلوگیری کنیم.

فرمانده دریابانی هرمزگان به کشفیات قاچاق توسط کارکنان فرماندهی دریابانی هرمزگان در سال جاری اشاره وتصریح کرد: درطول 8 ماهه سال جاری کشفیات کالای قاچاق که توسط کارکنان فرمانده دریابانی هرمزگان به دست امده است نزدیک به 200 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است .

میرشمسی کشفیات مواد مخدر در استان هرمزگان را نزدیک به 125 درصد دانست که نسبت به سال گذشته افزایش کشفیات بوده و امیدواریم کشفیات همچنان ادامه داشته باشد.

 

 

 

انتهای پیام/م

 

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
تکرار تراژدی غرق شدگی در سواحل قشم داغی بر دل خلیج فارس کابوتاژ یک میلیون تن کالای غیر نفتی درکیش/ تردد سه هزار مسافر در سال جاری برجام برنامه ای بود تا به دنیا بفهمانیم امریکا قلدر و بی منطق است برداشت ۱۵۰۰ تن میگو در فصل صید/ اشتغال زایی بیش از ۱۸۰ صیادهرمزگانی مخترع جوان رودانی موفق به کسب عنوان نائب قهرمانی مخترعان جهان شد+تصویر برجام نتیجه بی توجهی مسئولان به هشدارهای رهبر انقلاب است/ آمریکا پاسخ عهد شکنی نسبت به مردم ایران خواهد گرفت اهدای اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در حاجی آباد به هشت بیمار نیازمند برون سپاری، افزایش نظارت و کیفیت خدمات را به همراه دارد سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی در کیش گشایش یافت تمدید قانون داماتو؛ نقض آشکار برجام است/ کمیته نظارت بر برجام محکم در برابرخلف وعده طرف مقابل بایستد