منتشر شده در تاریخ: پنج شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۱
شناسه خبر: 368503
گروه :خبر
img_2643

فرمانده انتظامی استان هرمزگان در حاشیه بازدید از کشفیات مواد مخدر گفت: در 48 ساعت گذشته یک تن و 550 کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شده که اکثر این مواد از راه دریا وارد استان شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ سردار عزیزاله ملکی، فرمانده انتظامی استان هرمزگان در حاشیه بازدید از کشفیات مواد مخدر در 48 ساعت گذشته به خبرنگاران گفت: در 48 ساعت گذشته با تلاش همکارانم یک تن و 550 کیلوگرم مواد مخدر کشف کرده ایم که از این مقدار 612  کیلوگرم تریاک، 665 کیلوگرم هشیش و مهمتر از همه 276 کیلوگرم هرویین می باشد.

 

سردار ملکی در ادامه افزود: علت اهمیت کشف هرویین از این بابت است که از هر 10 کیلوگرم تریاک 1 کیلوگرم هرویین به دست می آید و در واقع این هرویین کشف شده معادل 2 تن و 700 کیلوگرم تریاک می باشد که محموله حاضر در یک عملیات کشف و ضبط شده است.

 

وی در ادامه تصریح کرد: در 72 ساعت گذشته 162 نفر دستگیری در خصوص قاچاق مواد مخدر را داشته ایم که 16 نفر از آنها از قاچاقچیان عمده مواد مخدر بوده اند که به صورت باندی فعالیت داشته اند و در کنار اینها 47 نفر از خورده فرروشان مواد مخدر نیز دستگیر شده اند.

 

ملکی افزود: در عملیات های پاکسازی 113 نفر از معتادین متجاهل که بی خانمان و کارتن خواب بودند جمع آوری و 50 نفر از آنها به کمپ معرفی شدند. در ادامه عملیات های مبارزه با مواد مخدر 17 دستگاه خودرو و 6 دستگاه موتور سیکلت و همچنین 5 قبضه سلاح جنگی و شکاری نیز کشف و ضبط شده است.

 

فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: در طول همین ماه به یاری خداوند موفق شدیم 7 تن و 236 کیلوگرم انواع مواد مخدر را کشف نماییم که نسبت به مدت مشابه سال قبل 47 درصد افزایش کشف را داشته ایم و نکته قابل توجه این است که بیشتر این مواد مخدر از طریق دریا وارد استان می شود.

 

انتهای پیام/

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123 Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
توقیف یک فروند شناور و کشف ۳۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در کیش ذلت گاهی از جانب مسئولین به مردم کشور تحمیل می شود/ دولت باید به فکر چرخاندن چرخ های اقتصاد باشد از هنجار شکنی دانشگاه با اجرای موسیقی زنده تا برخورد توهین آمیز با مسئول بسیج علوم پزشکی قاچاق کالا مرکب مرگ جوان سلامگو در محورحسنلنگی-بندرعباس شد رزمایش بیست هزار نفری مدافع حرم در هرمزگان برگزار می شود تکیه بر توان داخلی رمز موفقیت در عرصه دفاع است/ تعهدات بین المللی ابزاری برای حفظ منافع کشورهای زورگوست تردد بیش از ۴۰۰هزار خودور سنگین در محور بندر شهید رجایی به بندرعباس ولایت فقیه استمرار حرکت انبیاست /انتهای لیبرالیسم آزادی اخلاقی و اجتماعی است/ مذاکرات،دستاورد شهدای هسته ای را از چنگمان درآورد سواحل مکران ما را به چهارگوشه جهان وصل می کند/ احداث بزرگترین موج شکن کشور در جاسک توسط ارتش درمان به موقع ایدزعامل مهم کنترل بیماری در جامعه است / وجود ۱۰۰ هزار فرد مبتلا به ویروس ایدز ناشناس در کشور