منتشر شده در تاریخ: یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۰
شناسه خبر: 359374
گروه :خبر
635877012701770445
 

فرمانده انتظامی بستک خبر داد:

کشف پنج میلیاردی کالای قاچاق در بستک

فرمانده انتظامی شهرستان بستک در بیان طرح مقابله با قاچاق کالا از کشف بیش از پنج میلیارد ریال کالای قاچاق در ماه جاری در بستک خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از جهانگیریه محمد رستمی فرمانده انتظامی شهرستان بستک در بیان اقدامات طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و مقابله با قاچاق کالا در سطح شهرستان گفت: در ماه جاری سه مورداقدام مهم و ویژه در این راستا صورت گرفت که توقیف دو دستگاه کامیون حامل 23 تن برنج خارجی قاچاق به ارزش دو میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال یکی از آنها بوده است.

فرمانده انتظامی شهرستان بستک افزود: کشف دو محموله بار چوب و فیبر چوبی قاچاق اقدام دیگر این فرماندهی بوده است که در این مورد ماموران انتظامی شهرستان حین گشت زنی و کنترل محورهای مواصلاتی به دو دستگاه تریلر مشکوک شده و پس از توقف و بررسی بار این دو دستگاه تریلر، 25 تن تخته چوب و 23 تن فیبر چوبی غیر مجاز کشف شد.

این مسئول انتظامی همچنین به کشف 15 تن چوب قاچاق درختان جنگلی از یک دستگاه کامیون بنز اشاره و تصریح کرد: ارزش ریالی هر دو محموله بار قاچاق چوب کشف شده در مجموع یک میلیارد و 550 میلیون ریال برآورد شده است.

وی همچنین افزود: با انجام دو عملیات جداگانه، بیش از یک و نیم میلیون نخ سیگار خارجی قاچاق به ارزش 980  میلیون ریال کشف شد.

رستمی ادامه داد: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در شش ماه نخست سال جاری در توقیف کالای قاچاق، شاهد رشد ۲۲۵ درصدی بودیم که اجرای طرح های پاکسازی نقاط آلوده به قاچاق، در سطح شهرستان ادامه پیدا خواهد کرد.

وی یادآور شد: شهرستان بستک یک درصد از جرائم استان هرمزگان را به خود اختصاص داده است که این نشان از امنیت بالا در سطح شهرستان می باشد و همچنین با قدردانی از همکاری خوب شهروندان با پلیس گفت: یکی از رسالت های نیروی انتظامی، برقراری نظم و امنیت عمومی است و پلیس با تمام توان و اقتدار در این راه گام برمی دارد.

 

انتهای پیام/م

 

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است