منتشر شده در تاریخ: سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۷
شناسه خبر: 304226
گروه :خبر
101852

کشف جسد سوخته در صندلی عقب خودروی پراید پرده از راز جنایتی هولناک برداشت، قاتل جسد را به آتش کشید تا رد پایی برجای نماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛به نقل از مروارید نیوز ؛ علی نیازی دادستان عمومی و انقلاب بندر لنگه  در گفت‌وگویی با اعلام این خبر اظهار داشت : جسد سوخته ای در صندلی عقب خودروی پراید کشف شد و پرده از قتل مرد جوان برداشت، قاتل جسد را به آتش کشیده بود تا رد پایی برجای نماند.

دادستان عمومی و انقلاب بندر لنگه گفت: چندی قبل خبر کشف یک دستگاه خودروی پراید در غرب این شهرستان که  به صورت تمام سوخته کنار یکی از پل ها پارک شده بود به ماموران نیروی انتظامی گزارش شد.

وی افزود: در بررسی‌های انجام شده از خودرو، مأموران با بقایای به جای مانده از جسد متعلق به یک مرد در صندلی عقب خودرو روبرو شدند که وقوع قتل محرز اعلام شد.

نیازی اضافه کرد: پرونده با موضوع “قتل” تشکیل و ضمن انتقال جسد به پزشکی قانونی، تحقیقات جهت شناسایی هویت مقتول و شناسایی قاتل یا قاتلان احتمالی در دستور کار قرار گرفت. با آغاز تحقیقات ماموران موفق به دستگیری قاتل در حالی که آثار سوختگی روی دستان قاتل به چشم می خورد در کمتر از دوروز در فاصله 250  کیلومتری شهر بندرلنگه در حالی که قصد فرار داشت شدند.

وی به ناچار لب به اعتراف گشود و در اظهارات خود به ارتکاب جنایت و در ادامه به آتش کشیدن جسد با همدستی همسر مقتول اعتراف کرد.

دادستان عمومی و انقلاب بندرلنگه درتشریح جزئیات این ماجرا گفت: با دستگیری قاتل پرده از راز این جنایت هولناک برداشته شد، قاتل به دنبال ارتباط پنهانی با همسر مقتول وی را تهدید و توصیه به طلاق دادن همسرش نموده که وی قبول نکرده است و نهایتا با همدستی همسر مقتول نقشه شوم این قتل را طراحی می کند.

نیازی افزود: همسر مقتول با استفاده از قرص های خواب آور اقدام به بیهوش کردن او نموده و وقتی که از عدم هوشیاری همسرش اطمینان حاصل می کند با همدستی مرد جوان این نقشه شوم را اجرایی می کنند، وی با نشستن برروی سینه مقتول با طناب مخصوصی گردن مقتول را فشار داده و با لوله فلزی ضربات متعددی به سر وی  وارد می کند که با توجه به تحقیقات انجام شده در آن لحظه  بازهم مقتول علائم حیاتی داشته اما اقدام به بستن راه های تنفسی اش می کنند که  پس از مطمئن شدن مرگ وی برای اینکه به ماجرا سرپوش بگذارند با پیچیدن جسد لای پتو آن را در صندلی عقب خودرو مخفی می کند.

وی اضافه کرد: قاتل با همدستی همسر مقتول خودرو را درکنار پل جاده که لبه پرتگاه بوده متوقف کرده و با آغشته کردن جسد و خودرو به بنزین آن را در حالت خلاصی گذاشته تا خودرو آتش بگیرد و وانمود کند که ماشین با سقوط به دره آتش گرفته است. در آن لحظه که خودرو به دره سقوط می کند، قاتل در حال کشیدن سیگار بوده که انفجار ناگهانی دستش را می سوزاند.

نیازی توضیح داد: دو متهم این پرونده به همراه همسر مقتول دستگیر شدند و تحقیقات مقدماتی در دادسرای عمومی و انقلاب بندرلنگه رو به پایان است که به زودی با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال می شود.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
آغاز رزمایش پدافند غیرعامل در شرق هرمزگان برگزاری رزمایش پدافند غیر عامل در میناب/ تصاویر برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) هرمزگان با ظرفیت ۳۰۰۰نفری درکربلا تدوین سیاست های کلی توسعه دریایی کشور/صنعت گردشگری در جزیره هرمز ساماندهی می شود ثبت تردد ۳۶میلیون خودرو در جاده های هرمزگان/متوسط نرخ جریان ترافیک در راه‌ها ۱۸۷ وسیله نقلیه است ایجاد رشته های دانشگاهی منطبق با نیاز مناطق آزاد/فعالیت مناطق آزاد اختصاصی شود افزایش مناطق آزاد باید با تامل بیشتری صورت گیرد/ صنعت گردشگری نیازمند یارانه دولتی است امحاء ۵ میلیارد کالای قاچاق در قشم + تصاویر تداوم برداشت آب از دشت میناب فاجعه انسانی به همراه دارد/ احیا دشت میناب نیاز جدی است دشمن بنیان خانواده و فرهنگ جامعه اسلامی را نشانه گرفته/مبارزه با مواد مخدر تکلیف شرعی دولت و ملت است