منتشر شده در تاریخ: شنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۳
شناسه خبر: 246923
گروه :خبر
IMG-20151127-WA0014

روز گذشته تعدادی از افراد محلی روستای کوخرد از توابع شهرستان بستک در هنگام سیر در طبیعت با جسد یک انسان در مسیر رودخانه کوخرد مواجه شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز به نقل از جهانگیریه، تعدادی از افردا محلی در هنگام سیر در طبیعت با صحنه ای عجیب موجه شدند،این افراد زیر یکی از درختان در مسیر رودخانه با  اسکلت انسانی مواجه شدند جسد این فرد هنوز به طور کامل کشف نشده است .

 

لازم به ذکر است حدود بیست روز پیش در جریان بارندگی های شهرستان بستک یک تبعه افغانی در سیل افتاد و جسد او نیز یافت نشد ، احتمال می رود این جسد متعلق به تبعه افغانی باشد .

 

طی گفتگوی خبرنگار جهانگیریه با منبع آگاه در نیروی انتظامی شهرستان بستک هنوز هویت فرد مشخص نشده است و باید منتظر آزمایش های لازم بود .

 

نکته تامل برانگیز این جسد از بین رفتن کامل جسم او می باشد که احتمال می رود فرد مذکور تبعه افغانی نباشد زیرا تبعه افغان کمتر از بیست روز است که فوت شده است و احتمال تجزیه کامل بدن او بسیار اندک است، البته فرضیه خوردن گوشت این جسد توسط حیوانات وحشی بسیار است نکته ای که باید تا اعلام نظر قطعی پزشکی قانونی صبر کرد .

 

خبر تکمیلی متعاقبا اعلام می گردد.

 

IMG-20151127-WA0014

انتهای پیام/م

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی نبود اینترنت ۳G معادله ای چندمجهولی در بشاگرد /بی توجهی مسئولان همچنان ادامه دارد شهرستان بشاگرد بالاترین نرخ بیکاری در کشور/ضعف مدیریت اجرایی شهرستان بروز آفت بیکاری جوانان ایرانی با سلاح علم استکبار را خلع سلاح کنند/رشادت های مدافعان حرم تکلیف دینی است هلال احمر شهرستان بستک فاقد کمترین امکانات رهاسازی مصدوم است /احداث پایگاه امداد جاده ای ضروری است