منتشر شده در تاریخ: جمعه ۰۶ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۵
شناسه خبر: 297884
گروه :خبر
IMG_0044 - Copy
 

فرمانده انتظامي بندرلنگه خبر داد:

کشف بیش از یک میلیون نخ سیگار خارجی قاچاق در بندرلنگه

فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه از کشف بیش از یک میلیون نخ سیگار خارجی قاچاق به ارزش118 میلیون تومان در شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ به نقل از مروارید نیوز ؛ سرهنگ «محمود حافظی » فرمانده انتظامی شهرستان بندرلنگه در گفتگویی اظهار کرد: در راستای مقابله با قاچاقچیان کالای دخانی و در پی کسب اخباری مبنی بر انتقال محموله سیگار قاچاق از محورهای شهرستان بندر لنگه، کنترل مبادی خروجی و ورودی در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ماموران در این زمینه یک دستگاه وانت نیسان را با تعقیب و گریز کوتاه متوقف کردند که در بازرسی از آن، یک میلیون و 178 هزار نخ سیگار قاچاق کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به این که ارزش سیگارهای قاچاق 118 میلیون تومان است، تصریح کرد: در این زمینه دو متهم دستگیر که جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

انتهای پیام/ی

 single

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تبلیغات
Untitled-1-Recovered123
  b000000451212   Untitled-1-Recovered123 225278698se01         225278698se01  
نیروی انتظامی هرمزگان پیشرو در امر مبارزه با قاچاق کالا و مواد مخدر/ رشد چشمگیر کشفیات قاچاق در هرمزگان برجام چراغ سبزی به دشمنان نظام بود/ تکرار تجربه تلخ برجام بی بصیرتی است خواب آلودگی رانندگان مهمترین عامل تصادف در محور حاجی اباد- بندرعباس است توافق FATF پیش زمینه براندازی نهادهای انقلابی است/آمریکا با تعهدات ساختگی به دنبال تامین منافع می باشد/اقتدار نظامی مهم‌ترین عامل بازدارنده تعرض دشمنان است پیکر سید جلیل القدر، روحانی برجسته حاجی آباد تشییع شد رکورد جدید بارگیری در راه آهن هرمزگان به ثبت رسید اشتغال زایی ۱۲ نفری باپرورش دام سنگین دربندرعباس/ نوآوری درتولید موفقیت بهمراه دارد گرمای هوا سرشماری بندرعباس را متمایز کرده است/ ۱۸۲مامور سرشماری، شهر بندرعباس را پوشش می دهند آلوئه ورا ثروتی پنهان درسواحل هرمزگان/ کشت صبر زرد الگویی مناسب برای اشتغال زایی کم آبی و خشکسالی تراژدی همیشگی در بشاگرد / ۶۶ روستای بشاگردفاقد شبکه آب رسانی